آخرین خبرها
خانه / اخبار / تهدید اسراییل با صدها هزار موشک گروه تروریستی سپاه!
تهدید اسراییل با صدها هزار موشک گروه تروریستی سپاه!

تهدید اسراییل با صدها هزار موشک گروه تروریستی سپاه!

جانشین فرمانده گروه اسلامی/ترویستی گفته است: “محو و فروپاشی رژیم‌صهیونیستی” بیش از هر زمان دیگری فراهم شده است!

حسین سلامی، جانشین فرمانده گروه اسلامی/ترویستی سپاه پاسداران ایران پیش نماز جمعه تهران در آخرین جمعه ماه رمضان موسوم به روز قدس در اظهاراتی تهدید آمیز و نفرت انگیز گفته است است که ۱۰۰ هزار موشک تنها در لبنان آماده پرتاب به سوی اسرائیل است.

این فرمانده نیروی تروریستی سپاه همچنین اظهار داشته است  “محو و فروپاشی رژیم‌صهیونیستی” بیش از هر زمان دیگری فراهم شده است!و در اظهاراتی که بیشتر شبیه طنز تلقی میشود،گفته است ده ها هزار موشک برد بلند در نقاط مختلف جهان اسلام!(اعتراف به تروریست بودن جهان اسلام)آماده‌اند تا با رسیدن دستور، رژیم‌صهیونیستی را از صفحه روزگار محو کنند”.

به پیشنهاد خمینی، وزیر خارجه دولت موقت مهدی بازرگان، نام‌گذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس مطرح گردید، مناسبتی رسمی در جمهوری اسلامی است که از یک سال پس از سر کار آمدن جمهوری اسلامی ، در آخرین جمعهٔ ماه رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌شود.

فرماندهان این گروه اسلامی/تروریستی شیعه اسراییل را تهدید موشکی میکنند،حسن کریم‌پور مشاور عالی فرمانده نیروی تروریستی  سپاه قدس حدود یک ماه و نیم پیش گفته بود: اسراییل را کمتر از ۸ دقیقه نابود میکنیم!

حزب‌الله لبنان امسال در اقدامی که ناشی از ترس این گروهک تروریستی شیعه در لبنان میباشد،برگزاری مراسم روز قدس را به دلیل نگرانی‌های امنیتی لغو کرده است.

کینه و دشمنی کشورهای اسلامی نسبت به سرزمین اسراییل مسله امروز نیست،این نفرت باز میگردد به  دوران محمد و علی نسبت به یهودیان که ساکنان اصلی سرزمین اسراییل،تا جایی که علی امام اول شیعیان با استناد بر تاریخ و همچنین اعتراف خمینی در یک روز هفت هزار نفر از یهودیان بنی قریظه را در یک روز سر برید و شاید لکه ننگینی بر پیکره باور شیطانی اسلام در نسل کشی یهودیان باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.