آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / اجبار در انجام انفجار انتحاری!+ویدئو
اجبار در انجام انفجار انتحاری!+ویدئو
عکس از آرشیو

اجبار در انجام انفجار انتحاری!+ویدئو

عضو گروه طالبان پاکستانی به این نوجوان میگوید که تو خود را با بستن بمب انتحار کن  ، اما نوجوان با گریه میگوید که نمی توانم.

این شوخی نیست بلکه حقیقت است طالبان پاکستانی به این نو جوان میگوید که تو خود را با بستن بمب انتحار کن  ، اما نوجوان با گریه میگوید که نمی توانم این کار دشوار است و من در تلاش بدست آوردن یک لقمه نان برای خونواده ام هستم

درجواب آن طالبان برای نوجوان میگویند که گریه نکن ،خود را انتحار کردن کار دشواری  نیست فقط یک دکمه را فشار میدهی و مستیقم به بهشت میروی و در آنجا ۵  زن منتظرت هستند!

حمله انتحاری نوعی خودکشی عقیدتی به قصد دیگرکشی و صدمه زدن به غیر (دشمن) است. در این نوع از خودکشی فرد دست به طراحی و اجرای یک برنامه تخریبی می‌زند که طی آن خود را وسیله آسیب زدن به دشمن قرار می‌دهد و از بین می‌برد. این شکل خودکشی را می‌توان نوعی حمله منفعلانه به دشمن دانست.

حمله انتحاری از دیگر انواع خودکشی بسیار متفاوت است. اگر خودکشی را به طوری که بیشتر دیده‌ایم و می‌شناسیم، اقدامی برای گریز از پوچی یا فرار از استمرار روزمرگی و بی‌هدفی بدانیم، عامل حمله انتحاری دارای هدفی است. وی برای هدف‌اش دست به طراحی برنامه‌ای می‌زند که منجر به مرگ خودش و دیگران می‌شود. اگر مستقل از ارزش‌گذاری و برداشت‌های طرفین ماجرا به این حرکت نگاه کنیم هدف فرد پیش از این‌که بخواهد خود را از بین ببرد و یا به پوچی رسیده باشد، هدفی بزرگ‌تر است که حاضر است خود را برای آن فدا کند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.