آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / اسلامگرایان یک مسیحی را در سوریه به صلیب کشیدند!

اسلامگرایان یک مسیحی را در سوریه به صلیب کشیدند!

اسلامگرایان تروریست با فریاد وارد شهر شدند و فریاد میزدند آمده ایم تا زندگی پر از بدبختی و نکبت برای صلیبیون فراهم کنیم!

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) در یک حادثه فجیع اخیرا اعضای یک گروه اسلامی/تروریستی در شهر باستانی معلولا گلوی یک مرد مسیحی مقابل چشم همسرش بریدندو سپس مصلوب کردند،و به سوت تمسخر به همسر وی میگفتند”عیسی مسیح شما نیومد تا او را نجات دهد”

عکس آرشیوی

عکس آرشیوی

به نقل از پایگاه خبری christiansinpakistan یکی از شاهد عینی به خبرگزاریها گفته است:”آنها صبح زود وارد شهر شدند و فریاد میزدند ما از اعضای جبهه النصره هستیم آمده ایم تا زندگی پر از بدبختی و نکبت برای صلیبیون فراهم کنیم”.

 معلولا به زبان سریانی یعنی مکان مرتفعی که هوای تازه دارد. شهرت این شهر به دلیل وجود بناهای مذهبی مسیحی و دیگر ابنیه کهن است که سابقه آن به قرن دهم قبل از میلاد مسیح باز می‌گردد به نحوی که ساکنان این شهر هنوز هم از زبان آرامی(سریانی) در کنار عربی در مکالمات روزمره خود استفاده می‌کنند.

معلولا یکی از مهم‌ترین شهرهای مسیحی‌نشین در سوریه محسوب می‌شود که دارای کلیساها و صومعه‌های تاریخی است و از زیارت‌گاه های مهم مسیحیان به شمار می‌رود.

 مسیحیان  در ادوار مختلف توسطحکمرانان،رهبران سایر ادیان و مردم عادی مورد آزار قرارگرفته،از حقوق اجتماعی خود محروم شده،دارایی آنانبه تاراجرفته،از سرزمین مادری خود تبعیدشده،تحت شکنجه قرارگرفته و بسیاری از آنان به قیمت جان خودبهای اعتقادشان بهعیسی مسیح را پرداختهاند.

با مطالعه کتاب مکاشفه درمی‌‌یابیم که جفا تنها درد و رنجی نیست که به‌‌خاطر پیروی از عیسی مسیح  بر خود هموار می‌‌کنیم. جفا صرفاً اتفاق ناشگونی نیست که از بد روزگار دامن‌‌مان را فراگرفته باشد؛ جفا صرفاً نتیجۀ گناه و تبعات شوم آن در بلکه پیروی و شهادتِ وفادارانۀ ما طریقی است که پادشاهی خدا، که همانا هدف جامع او در همه اعصار است، بدان تحقق می‌‌یابد،پولس نیز در فیلیپیان ۳:‏۸-‏‏‏‏‏‏۱۱ می‌‌گوید که همه چیز را زیان می‌‌شمارم تا خداوند و قدرت قیامت و شراکت در رنج‌‌های او را بشناسم. اکنون درمی‌‌یابیم که عیسی در انجیل متی ۵:‏۱۰ چه می‌‌گفت: «خوشابه‌‌حال آنان که در راه پارسایی آزار می‌‌بینند، زیرا پادشاهی آسمان از آن ایشان ‌‌است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.