آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / بردگی گرفتن زنان از سنت محمد است!
بردگی گرفتن زنان از سنت محمد است!
عکس آرشیوی

بردگی گرفتن زنان از سنت محمد است!

گروه اسلامی /تروريستي داعش هدف ازبرگزاری بازارهاي برده فروشی برقراری سنت محمد پیامبر مسلمانان است .

در  مصاحبه ای در  پایگاه اینترنتی «المرصد» با یکی از زنان عضو گروه اسلامی/ تروریستی داعش اعتراف کرد  ، تعدادی از زنانی که عناصر داعش آنها را به بردگی گرفتند، با اراده خود مسلمان شده و برخی باردار شدند.

«ام سمیه المهاجره» در نسخه انگلیسی مجله «دابق»که سخنگوی این گروه مسلمان به شمار می‌رود، مقاله ای با عنوان «زنان برده یا روسپیان»مدعی شد که به بردگی گرفتن «سنت بزرگ نبوی» است. و محمد پیامبر مسلمانان آنها را تشویق به این کار کرده است.

نویسنده این مقاله از آن دسته از عناصر گروه تروریستی داعش که به موضوع «بردگی گرفتن زنان» حمله کردند و آن را تجاوز به زنان دانستند، ابراز نارضایتی کرد زیرا طبق ادعای او، تعدادی از اعضای داعش به محض تمرکز رسانه‌ها روی حادثه به بردگی گرفته شدن زنان ایزدی، به این اقدام حمله کردند و منکر آن شدند.

اما سمیه المهاجره با دفاع از «به بردگی گرفتن کفار» ادعا کرد که «ما عملا زنان کفار را دستگیر کردیم. آنها را مثل گوسفند با شمشیر آب دادیم، عزت از آن الله  و رسولش و مومنان است، اما منافقان نمی دانند».

وی فاش کرد، برخی از زنانی که گروه داعش آنها را به بردگی گرفته است، باردار شده اند و برخی دیگر در راه رضای الله  آزاد شده اند، و در دادگاههای ویژه گروه داعش بعد از اسلام آوردن، ازدواج کرده اند.

ام سمیه متعهد به ایجاد دوباره بازارهای فروش بردگان شد و گفت: «بازارهای برده فروشی به طور قطع بازخواهند گشت چون این سنت رسول الله هست چه کسی می داند شاید قیمت میشل اوباما سه دینار باشد؛ شاید هم سه دینار برایش زیاد است.»

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.