آخرین خبرها
خانه / اخبار / فرمانده نیروی تروریستی سپاه قدس بحرین را تهدید به نابودی کرد!
فرمانده نیروی تروریستی سپاه قدس بحرین را تهدید به نابودی کرد!

فرمانده نیروی تروریستی سپاه قدس بحرین را تهدید به نابودی کرد!

قاسم سلیمانی فرمانده نیروی تروریستی سپاه قدس بحرین را تهدید به نابودی کرد!

سلیمانی در هشداری تهدید آمیز،شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین را “خط قرمزی” دانست که “تجاوز به حریم” آن، نابودی حکومت این کشور را به دنبال خواهد داشت!

قاسم سلیمانی با صدور بیانیه ای گفته است:عبور از این خط قرمز “شعله ای از آتش را در بحرین و سراسر منطقه پدید خواهد آورد و برای مردم راهی جز مقاومت مسلحانه باقی نمی گذارد” که “نتیجه آن، جز نابودی این رژیم سفاک نخواهد بود”.

شیخ عیسی قاسم که با گروه جنبش «الوفاق بحرین» که به ریاست شیخ «علی سلمان» خواستار سرنگونی نظام بحرین و تاسیس نظامی مانند جمهوری اسلامی هستند، همکاری داشته است. او همچنین در آشوب‌های سال ۲۰۱۱ بحرین که به کشته شدن چند پلیس و برخی از تظاهر کنندگان منجر شد فعالانه نقش داشته است. بر اساس قانون دولت بحرین کسانی که با کشور بیگانه علیه کشور خود توطئه می‌کنند، حق تابعیت آن‌ها ابطال می‌شود.

  و ی همچنین با لحنی تهدید آمیز برای منطقه خاورمیانه خطاب به حامیان حکومت بحرین گفت که “اهانت به آیت الله شیخ عیسی قاسم و استمرار فشارهای بیش از حد به مردم بحرین” منجر به شروع یک “انتفاضه خونین” در آن کشور خواهد شد.

همچنین پس از سلب تابعیت این روحانی شیعه بحرینی،گروه تروریستی حزب الله لبنان نیز در بیانیه ای تهدید آمیز گفته است: «تصمیم دولت بحرین مردم این کشور را به روی آوردن به گزینه‌های دشوار وا می‌دارد که عواقب وخیمی برای نظام» بحرین خواهد داشت.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.