آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / جزییات منتشر نشده از شکنجه ملوانان آمریکایی بازداشت شده،پس از دوره اوباما منتشر میشود!
جزییات منتشر نشده از شکنجه ملوانان آمریکایی بازداشت شده،پس از دوره اوباما منتشر میشود!

جزییات منتشر نشده از شکنجه ملوانان آمریکایی بازداشت شده،پس از دوره اوباما منتشر میشود!

بعد از پایان دوره اوباما، کنگره جزئیات موضوع آزار و اذیت ملوانان آمریکای را منتشر خواهد کرد که آمریکایی ها را دچار شوک و عصبانیت خواهد کرد!

سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ (۱۳ ژانویه ۲۰۱۶) دو فروند قایق جنگی آمریکایی حامل ۱۰ ملوان آمریکایی توسط نیروهای یگان دریایی نیروی تروریستی سپاه پاسداران در محدوده آب‌های سرزمینی ایران در دریای سرزمینی جزیره فارسی خلیج فارس به دلیل ورود غیرقانونی به آب‌های سرزمینی ایران دستگیر شدند.

زمانی که دو قایق مذکور در حال حرکت در خلیج فارس در حدفاصل کویت و بحرین بوده‌اند،.نیروهای ایرانی، ملوانان آمریکایی را مجبور نمودند که در حالی که دستانشان پشت سرشان است رو زانو قرار بگیرند.

روزنامه الشرق الاوسط به نقل از یکی از سناتورهای آمریکایی نوشته که بعد از رفتن اوباما از کاخ سفید، اطلاعات جدیدی از دستگیری ملوانان آمریکایی در ایران منتشر خواهد شد.

همچنین گفته شده است  با گذشت چندین ماه از دستگیری تفنگداران آمریکایی توسط سپاه پاسداران در اوایل سال جاری ، هنوز درخواست های زیادی از دولت اوباما برای انتشار جزئیات برخورد تحقیرآمیز آنها با ملوانان آمریکایی وجود دارد.

سردار فدوی در حال دریافت نشان فتح از خامنه ای

سردار فدوی در حال دریافت نشان فتح از خامنه ای

یکی از اعضای کنگره آمریکا در گفتگویی با فاکس نیوز گفته است که به تازگی جزئیات کاملی در مورد چگونگی رفتار نامناسب نیروی های رژیم ایران با سربازان دستگیرشده آمریکایی در اختیار ما قرار گرفته که در صورت شنیدن آن آمریکایی ها دچار شوک و عصبانیت شدید می شوند. در حال حاضر این اطلاعات توسط دولت اوباما به صورت محرمانه ای طبقه بند شده و حداقل تا یک سال آینده امکان انتشار آن ها وجود ندارد.

در طول ۱۵ ساعت بازداشت نیروهای آمریکایی آنها مورد آزار و اذیت، شکنجه و تحقیر نیروهای سازمان تروریستی سپاه  قرار گرفتند. پاسداران، سربازان آمریکایی را با زور اسلحه مجبور به عذرخواهی کردند و آن ها را مجبور کردند در مقابل دوربین از مهمان نوازی پاسداران و کمک به آن ها تشکر کنند.

جزئیات کامل در مورد ملوانان آمریکایی به این دلیل توسط دولت اوباما طبقه بندی شده و مخفی نگه داشته شده تا از تحریم های جدید از سوی کنگره علیه جمهوری اسلامی جلوگیری شود. تحریم هایی که می تواند توافق هسته ای را با تهدیدهای جدی مواجه کند.

 بازسازی صحنه دستگیری سربازان آمریکایی در مسیر این راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۴

بازسازی صحنه دستگیری سربازان آمریکایی در مسیر  راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۴

کمتر از ۲۰ روز  بعد از دستگیری ملوانان آمریکایی علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در اقدامی شیطنت آمیز و تحریک کننده، به سردار فدوی فرمانده سپاه و عوامل دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج فارس نشان فتح اهدا کرد! این اقدام  خامنه ای موجب خشم بسیاری از آمریکایی ها شد.

همچین در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ نیز در اقدامی ناپسند جهت تحقیر و تمسخر  نیروهای نظامی ایالات متحده بازسازی صحنه دستگیری سربازان آمریکایی در مسیر این راهپیمایی توسط عوامل برگزار کننده راهپیمایی انجام شد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.