آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / محرومیت ۶ ماهه بازیکن فوتبال به خاطر پوشش”نامناسب”
محرومیت ۶ ماهه بازیکن فوتبال به خاطر پوشش”نامناسب”

محرومیت ۶ ماهه بازیکن فوتبال به خاطر پوشش”نامناسب”

دروازه‌ بان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس، به دلیل “پوشش نامناسب و خارج از عرف” از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به مدت شش ماه از حضور در میادین محروم شد.

سوشا مکانی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران با رای کمیته اخلاق به دلیل آنچه که گفته شده است “پوشش نامناسب” از همراهی این تیم در میادین ورزشی ۶ ماه محروم شده است!

عکسی از این فوتبالیست  با شلوار “باب اسفنجی” و تی شرتی مربوط به همین شخصیت انیمیشن، باعث شدکمیته اخلاق فدراسیون فوتبال وی را محروم کند.

خبرگزاری ایسنا گفته است: کمیته اخلاق به دلایل مختلف از جمله پوشش خاص این بازیکن که «یادآور یک شخصیت انیمیشن به نام “باب اسفنجی”» بود، دروازه‌بان سابق باشگاه پرسپولیس را به مدت ۶ ماه از بازی در میادین فوتبال محروم کرده است.

همچنین گفته شده است  این رأی قطعی نیست و در صورتی که مکانی به رأی صادر شده شکایت کند، ممکن است در استیناف، “محرومیت” او کاهش یابد.
سوشا  مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس تهران دی ماه سال گذشته پس از  انتشار عکس‌های خصوصی اش  در  تلگرام و اینستاگرام به اتهام انتشار تصاویر مستهجن که باعث ایجاد فساد و فحشا در جامعه  میشود ،چند روز در زندان اوین محبوس بوده است،که با قرار وثیقه از زندان آزاد شد.

همچنین یکی از اعضای کمیته اخلاق در این باره به “ورزش سه” با قطعی نبودن این حکم گفته است : ما بارها مکانی را به کمیته اخلاق دعوت کردیم تا توضیحاتش را بشنویم اما او حاضر به حضور در فدراسیون فوتبال و توضیح در این باره نشد. البته رای صادر شده ما ربطی به موضوع قبلی سوشا که به خاطرش به زندان هم رفت، ندارد. ما به دلیل نحوه پوشش این بازیکن ملی پوش و تاثیری که البسه شخصی او روی جامعه می گذارد، چنین تصمیمی گرفتیم.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.