آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / زد و خورد در بین اعضای شورای شهر ارومیه یک عضو شورا را روانه بیمارستان کرد!
زد و خورد در بین اعضای شورای شهر ارومیه یک عضو شورا را روانه بیمارستان کرد!

زد و خورد در بین اعضای شورای شهر ارومیه یک عضو شورا را روانه بیمارستان کرد!

 در پی درگیری  و زد و خورد شدید بین اعضای شورای شهر ارومیه یکی از اعضای شورای شهر به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد!

از سوی مردم شهرستان میاندوآب درخواستی مبنی بر واگذاری قطعه زمین به عنوان حسینیه شده بود که دو عضو شورای اسلامی شهر بر سر اختلاف در واگذاری این زمین با هم مشکل پیدا کرده‌ و پس از درگیری لفظی  منجر به زد و خورد شدید و مصدومیت یکی از طرفین شده است،همچنین اخبار تایید نشده ای مبنی بر ضربه مغزی فرد مضروب منتشر شده بود که که امروز تکذیب شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر فرزاد مشکینی سخنگوی شورای اسلامی شهر میاندوآب در خصوص جزییات این درگیری به خبرنگاران گفت: این درگیری روز گذشته بین دو نفر از اعضای شورای شهر روی داده و بر اثر آن جهانگیر قاسم زاده یکی از اعضای این شورا مصدوم شده و روانه بیمارستان شد.

همچنین وی در ادامه گفته است: این عضو شورای اسلامی سر دچار شکستگی شد که بلافاصله به بیمارستان عباسی میاندوآب منتقل و از آنجا نیز به بیمارستان مهاباد اعزام شد.

اصغرزاده رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربینیز در رابطه با این درگیری  با بیان اینکه اظهار نظر در خصوص جزییات سلامت این عضو شورای شهر را به وقت دیگری موکول کرد و گفت: هم اکنون مداوا ادامه دارد و نمی توان به صورت دقیق در این خصوص اظهارنظر کرد.

همچنین همان روز در مجلس شورای اسلامی هم زد و خورد  میان نماینده آمل و معاون وزیر کشاورزی دولت نیز خبر ساز شده بود،که مصدومیت بر جای نگذاشته بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.