آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / تروریست های اسلامگرا در حال تدارک تابستان خونین در اروپا!
تروریست های اسلامگرا در حال تدارک تابستان خونین در اروپا!

تروریست های اسلامگرا در حال تدارک تابستان خونین در اروپا!

اطلاعات بدست آمده از کامپیوتر و موبایلهای صلاح عبدالسلام و محمد عبرینیه دو متهم حملات تروریستی پاریس و بروکسل حاکی از طراحی حملات تروریستی یک «تابستان پر از کشتار» در اروپا میباشد.

 سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا اعلام کرده اند:با آغاز مسابقات فوتبال جام ملت های اروپا ۲۰۱۶  شهرهای پاریس، کلن و مسکو احتمال زیادی را درخطر برای مورد حمله تروریستی قرار گرفتن دارند، آنها همچنین اظهار نگرانی کردند که حمله‌ای در لندن همزمان با بازی‌های تیم ملی انگلیس در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا رخ دهد.

 همچنین یک منبع امنیتی آمریکایی اظهار کرد: بازجویی‌های انجام شده از عبرینی و عبدالسلام از عملیات بسیار پیچیده‌تر از حدانتظار افراط‌گرایان در اروپا پرده برداشت.

وی تاکید کرد: ما به تدریج در حال کشف جزئیات طرحی از سوی افراط‌گرایان هستیم که تنها می‌توان از آن به عنوان یک «تابستان پر از کشتار» در اروپا یاد کرد.

 از روز جمعه آینده رقابت‌های جام ملت‌های اروپا در فرانسه رسما آغاز میشود، در روزهای اخیر تمرینات ضد تروریستی  در شهر «اوستند» بلژیک تحت عنوان عملیات «جریان طوفان ۳ » که در آن نیروهای ویژه انگلیسی نیز شرکت داشتند، برگزار شد.

در این تمرینات علاوه بر نیروهای ویژه انگلیسی نیروهای ویژه بلژیک و هلند نیز حضور داشته و در عملیاتی یک مرکز خرید را که طبق سناریویی از سوی افراط‌گران تهدید به انفجار شده بود، مورد حمله قرار دادند.

این عملیات‌ها از سوی ناتو برنامه‌ریزی شده و مایکل فالون، وزیر دفاع انگلیس نیز آن را تایید کرده و قرار است با مشارکت بیش از ۸۰۰ نظامی چند سری از این عملیات‌ها در طول تابستان سال جاری در اروپا برگزار شود.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.