آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / قبر سلطنتی خمینی به چه قیمتی!
قبر سلطنتی خمینی به چه قیمتی!

قبر سلطنتی خمینی به چه قیمتی!

روزی که به ایران برگشت حکومت قبلی را طاغوت نام گذاشت و تا کنون پس گذشت سالها این نام همچنان بر سر زبانها میچرخد،گفت آب را مجانی میکنم،برق را مجانی میکنم آب و برق که مجانی نشد زاینده رود و دریاچه ارومیه هم مجانی بی آب شدند میگفت ما شما را به مقام انسانیت میرسانیم.

ولی مقام انسانیتی که گفت برای عده ای خاص و از جنس خودش بود،این مقام انسانیتی که خمینی به مردم ایران وعده داده بود کار را به جایی کشاند که همان کسی که از او به عنوان امام مستضعفین! یاد میکنند دولت که چه عرض کنم حکومتی تعیین کرد که مقام انسانیت را در ایران به قیمت فروش کلیه و چشم پایین آورد همان امام مستضعفین صاحب گنبد و بارگاه سلطنتی شد و جوان سی و چند ساله ما به دنبال مشتری برای چشم خود تا بتواند شکم فرزندان خود را سیر کند،سرزمینی که صاحب ثروت میباشد مردمش در فقر و تنگدستی هستند تا جایی که برای مدتی شکم خود را سیر نگه دارند اعضای حیاتی بدن خود را به حراج میگذارند!
زمان که خبر فروش قرنیه چشم را که روزنامه ای محلی به نام شهر آرا در شهر مشهد از حال و وضع مردم تنگدست ایران منتشر کرد لرزه بر اندامم افتاد و با خود گفتم  امیدوارم دروغ باشد و ناخود آگاه به یاد گنبد و بارگاه جدید خمینی و هزینه ساخت آن و هزینه ساخت اماکن مذهبی شیعیان در عراق و سوریه و هزینه هایی که برای تروریست های حزب الله و حماس و حوثی های یمن برای قدرت نمایی حکومت خرج میشود افتآدم،هزینه ای که باید سر سفره شهروندان ایرانی باشد بر سر سفره تروریست هست چه ساده لوحانه از اطراف خود عبور میکنیم دلیلی هم که برای این خرج و برج ها میاورند امام بر گردن ما حق داشت ویا ما هر کجای دنیا صدای مظلومی را میشنویم لبیک میگوییم!
مگر زنان و دخترانی که سال گذشته مورد هجوم اسید پاشی های زنجیره ای قرار گرفتند مظلوم نبودند؟چرا به صدای مظلومیت آنها لبیک نگفتید؟ و اگر کسی هم لبیک گفت صدایش را خفه کردید.
مگر این مردمان فقیری که شکم گرسنه سر بر بالین میگذارند مظلوم نیستند؟ چرا به صدای اینان لبیک نمیگویید؟آنقدر بی اعتنا گذر کردید کار به جایی رسید که برای سیر کردن شکم به تن فروشی و چشم و کلیه فروشی افتادند.
از این درد های اجتماع نباید ساده عبور کنیم و نباید فراموش کنیم که ما انسان هستیم .

بازنشر به مناسبت سالگرد مرگ خمینی 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.