آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / حمایت نوه خمینی از اعدام های دهه ۶۰!
حمایت نوه خمینی از اعدام های دهه ۶۰!

حمایت نوه خمینی از اعدام های دهه ۶۰!

علی خمینی، فرزند سید احمد خمینی ونوه روح‌الله خمینی با حمایت از اعدام‌های دهه ۱۳۶۰ در ایران آنرا تدبیر و مدیریت خمینی برای حفظ حکومت اسلامی در ایران خوانده است!

علی خمینی  سه‌شنبه شب در مدرسه فیضیه قم  انقلاب ایران را انقلاب‌های اخیر در کشورهای عربی موسوم به بهار عربی گفته است دلیل سرنوشت متفاوت جمهوری اسلامی نسبت به دیگر حکومت‌های روی کارآمده پس از انقلاب‌ها “مدیریت” خمینی بوده است

به نقل از خبرگزاری فارس علی خمینی گفته است: “این طور نبود که وضعیت ایران در زمان تحقق انقلاب اسلامی، بهتر از کشورهای منطقه بود، چرا که در غرب، جنوب، شرق و حتی شمال کشور غائله هایی داشتیم و این مدیریت امام خمینی بود که آن غائله‌ها را مدیریت کرد و کشور رفته رفته به آرامش رسید،امروز یک عده‌ای برای منافقین دل می‌سوزانند که چرا اعدام کردید؟ آنها کسانی بودند که در مقابل حکومت ایستادند و جنایاتی کردند که داعش آنها را نمی کرد. آنان رئیس جمهور، نخست وزیر و بسیاری از بزرگان کشور را ترور کردند.”

گفته شده است حدود ۱۵هزار نفر در دهه ۶۰ با دستور مستقیم روح الله خمینی بالاترین مقام سیاسی وقت اعدام شدند،جرم زندانیان همکاری با سازمان‌های مخالف جمهوری اسلامی به خصوص سازمان مجاهدین خلق ایران و همچنین طیف‌های مختلف گروه‌های چپ و کمونیست بود.

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.