آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ارتباط نزدیک با امام زمان از دلایل موفقیت خامنه ای است!
ارتباط نزدیک با امام زمان از دلایل موفقیت خامنه ای است!

ارتباط نزدیک با امام زمان از دلایل موفقیت خامنه ای است!

یکی از دلایل موفقیت خامنه ای ارتباط نزدیک او  با امام زمان در مسجد جمکران است!

در مذهب شیعه دوازده‌امامی از دین اسلام، برگرفته از باور به ظهور امام دوازدهم شیعه، حجت بن حسن (مهدی) بعنوان منجی آخرالزمان است،مهدویت گونه‌ای از موعودباوری است، که با تفسیر احادیث بی سر و ته امامان شیعه ظهور امام مهدی را که در حقیقت توهم شیعه میباشد نزدیک  جلوه دهد شیعیان دوازده امامی معتقدند بنابه وعده الهی فردی از نسل پیامبر اسلام و هم‌نام وی، نهمین فرزند از نسل حسین بن علی، با لقب «مهدی» ظهور می‌کند و زمین را سراسر عدل و داد می‌کند!

به نقل از خبرگزاری رسا وابسته به حوزه علمیه قم :آیت الله مکارم شیرازی پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در دوازدهمین همایش بین المللی آموزه های  مهدویت در مدرسه علمیه امام کاظم گفته است یکی از دلایل “موفقیت” علی خامنه‌ای، «ارتباط نزدیک او با امام زمان» در مسجد جمکران است!

این مرجع تقلید شیعه گفته است:”وقت ظهور امام زمان شیعیان را تعیین نمی کنیم ولی امید زیادی داریم که ظهور نزدیک باشد و ما امیدواریم در آستانه ظهور باشیم، در گذشته به مسجد جمکران می رفتیم که مسجدی کوچک بود و در آن بسته بود، در آن را باز می کردیم نمازی می خواندیم و برمی گشتیم؛ اما امروز در سال میلیون ها جمعیت به عشق امام زمان به قم می آیند و یکی از دلایل موفقیت رهبر معظم انقلاب هم ارتباط نزدیک ایشان با امام زمان در همین مسجد مبارک است”.

این مرجع تقلید در بخش دیگری هسته اصلی حکومت ایران را امام زمان شیعیان معرفی کرده است و چنین میگوید: “حال چه کنیم ظهور تعجیل پیدا کرده و بیش از این به تأخیر نیافتد؛ دعا و التماس خیلی مؤثر است و خداوند هم منان است ولی به تنهایی کافی نیست باید سراغ آیات برویم درهمان آیه ۱۰۵  سوره انبیاء خداوند می فرماید زمین سرانجام برای صالحان است بنابراین باید به دنبال عبادی الصالحون باشیم که اگر آن ها باشند هسته اصلی انقلاب امام زمان تشکیل شده است همچنانکه هسته اصلی انقلاب اسلامی ما هم باید افرادی هوشیار و قوی و متحد باشند”.

این اولین باری نیست که روحانیون شیعه خامنه ای را تقدیس و یکی از علائم ظهور مهدی میدانند،آخوند روانبخش به نقل از مصباح یزدی گفته است: ” اعتقادی که من به مقام معظم رهبری دارم خیلی بالاتر از آن سید خراسانی است که در روایات آمده است لزومی ندارد ما برویم دنبال آن روایات تا تاییدی بر معظم له بگیریم. به مراتب بسیار بالاتر از آن سید خراسانی که در روایات آمده است، ما به مقام معظم رهبری اعتقاد داریم.”

همچنین در آموزه های مهدویت که ساخته و پرداخته روحانیون شیعه به خصوص حاکمیت نا مشروع ایران میباشد، با استناد به احادیث بی سر و ته و بی معنی امامان شیعه از علائم ظهور امام زمان آمده است که امام باقر (پنجمین امام شیعه)، در ارتباط با ظهور مهدی گفته است : بعد از خراب شام، باید اختلاف رمحان (دو پرچم) در منطقه شام، رخ دهد و بعد از رجفۀ (زلزله)، نزول رایات الصفر (آمدن پرچم های زرد رنگ) از مغرب شام، بعد خسف (فرو رفتن زمین) در منطقه حرستا سوریه و بعد خروج سفیانی؛ آنگاه درک حوادث و نشانه های ظهور برای رسیدن به واقع، و تصمیم گیری، آسان تر خواهد شد.

در تفسیرات آخوند های شیعه حوادث شام و حدیث امام باقر را نشانه های  تشکیل حکومت مهدی میدانند و همچنین وجود قائد و فرمانده خراسانی در ایران(که  توسط ذوب شدگان ولایت خامنه ای تشبیه شده است به آن شخص)، وجود پادشاه حجاز به نام عبد الله(پادشاه کنونی عربستان)، مرگ عبد الله و اختلاف بین سران عربستان، و نیز وجود حکومت عراقی شیعه اما ضعیف، در کنار تحرکات کردها و ترک ها، تحرکات گروه های سنی افراطی  در سوریه و منطقه شام را به یکی از علائم آمده ظهور مهدی امام دوازدهم شیعه که در باور آنان در غیبت به سر میبرد میدانند!

یک نظر

  1. امام زمان فعلا داره در انگلیس توسط فراماسونری آموزش می بینه. هر وقت مثل شیخ حسن دکتراشون رو کردند تو کونش ظهور می کنه.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.