آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / احتمال استرداد یکی از اعضای مجاهدین از آلبانی به ایران!
احتمال استرداد یکی از اعضای مجاهدین از آلبانی به ایران!

احتمال استرداد یکی از اعضای مجاهدین از آلبانی به ایران!

احتمال استرداد یکی از اعضای سازمان مجاهدین از آلبانی به ایران  به اتهام بمب‌گذاری سال ۱۳۶۰ در دفتر حزب جمهوری اسلامی!

سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی پاسدار سعید منتظر المهدی، از دستگیری یکی از عناصر آنچه که منافق نامید در کشور آلبانی که در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی نقش آفرین بود خبر داد و گفت: این دستگیری با همکاری پلیس اینترپل به وقوع پیوسته است و به زودی به ایران منتقل خواهد شد.

وی بدون ذکر هویت شخص بازداشت شده این خبر را اعلام کرد ،با اینحال اعضای سازمان مجاهدین توسط جمهوری اسلامی همواره منافق خطاب میشوند و همینطور کشور آلبانی میزبان ساکنین شهر اشرف میباشد.

عکس محمد رضا کلاهی در روزنامه جهت کمک برای شناسایی

عکس محمد رضا کلاهی در روزنامه جهت کمک برای شناسایی

در ۷ تیر ۱۳۶۰ انفجار بزرگی در سالن اجتماعات دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی  واقع در سرچشمه تهران رخ داد که در آن ۷۵ نفر  کشته شدند.

سعید شاهسوندی عضو سابق کمیته مرکزی سازمان مجاهدین گفته است: “این انفجار توسط سازمان مجاهدین خلق طراحی و اجرا شده است و او و گروه دیگری که در جریان انجام این عملیات قرار داشته‌اند در آن شب بی‌سیم سپاه را شنود می‌کردند تا از میزان موفقیت عملیات مطلع شوند. اجرای این عملیات را محمدرضا کلاهی به عهده داشت که خود از نیروهای خدماتی حزب به شمار می‌آمد. او پس از انفجار توانست فرار کند و بعد از آن راهی فرانسه شد و امروز با اینکه از مجاهدین بریده است ولی به دلیل سابقه‌اش امکان زندگی علنی را ندارد”.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.