آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / نماینده زن مجلس روحانی را تهدید کرد!
نماینده زن مجلس روحانی را تهدید کرد!

نماینده زن مجلس روحانی را تهدید کرد!

آقای روحانی با این شیوه‌ای که در پیش گرفته است باید نگران تأیید صلاحیت خودش برای انتخابات آینده باشد!

زهره طیب ‌زاده نماینده  مجلس شورای اسلامی گفته است:آقای روحانی ظاهرا مصالح نظام را نمیداند و اگر میخواهد تا دوره ریاست جمهوری اش تا انتها ادامه پیدا کند به صلاح وی نیست در مقابل نظرات ولی فقیه هماورد طلبی کند!

زهره طیب ‌زاده ز اعضای جبهه پایداری به خبرگزاری بسیج گفته است: سنتی که آقای روحانی در پیش گرفته است فرجام خوبی برای ایشان و آینده نظام و انقلاب نخواهد داشت.

همچنین وی در مورد سخنان حسن روحانی گفته است “رویارویی  رئیس‌جمهور با رهبر انقلاب بازی خطرناکی است و صرفا با بحث زبان انگلیسی تمام نمی‌شود؛وی همواره فرموده های رهبر انقلاب را مورد نقد قرار میدهد”.

وی روحانی را بی‌حیا خطاب کرد و افزود: “آقای روحانی باید در نظر داشته باشد، که ایستادن در مقابل شورای نگهبان و خط انقلاب چیری نیست که مردم در مقابل آن سکوت کنند و اگر الآن مردم در مقابل این بی‌حیایی‌ها سکوت کرده‌اند به‌خاطر آبروی نظام است، همچنین گفته است:آقای روحانی باید مداوم عاقبت بنی صدر را مد نظر داشته باشد”.

این نماینده مجلس در ادامه وی گفت: اگر آقای روحانی این روند را ادامه دهد برای انتخابات آینده ایشان مثبت نخواهد بود. آقای روحانی با این شیوه‌ای که در پیش گرفته است باید نگران تأیید صلاحیت خودش برای انتخابات آینده باشد.

زهره طبیب‌زاده نوری ۵۶ ساله از اعضای جبهه پایداری ، نمایندهٔ دورهٔ نهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از حوزهٔ انتخابیهٔ تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در استان تهران است، او مانند سایر افراد فهرست اصولگرایان موفق به اخذ آرای کافی مردم تهران در انتخابات مجلس دهم نشد.

 در سه سال سپری شده از دوران ریاست جمهوری روحانی، وی همواره نظرات متفاوت با نظرهای خامنه ای را ابراز میدارد،اختلاف‌نظر روحانی با رهبر جمهوری اسلامی ، ماجرای جدیدی در این حکومت نیست،از اختلاف‌های خمینی با ابوالحسن بنی‌صدر از مشکلات سیدمحمـد خاتمی با خامنه ای، و مشکلات وی با  احمدی‌نژاد که منجر  به قهر  ۱۱ روزه‌ احمدی نژادر در دوران ریاست جمهوری اش نشان از مشکلات و ابعاد چالش و عمق اختلاف‌نظر متفاوت بوده است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.