آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / محاکمه عاملین آزار و اذیت جنسی توریست فرانسوی در تهران
محاکمه عاملین آزار و اذیت جنسی توریست فرانسوی در تهران

محاکمه عاملین آزار و اذیت جنسی توریست فرانسوی در تهران

۴ مهاجر غیر قانونی افغان عامل  آزار و اذیت جنسی یک توریست فرانسوی در تهران مورد محاکمه قرار گرفتند.

خبرگزاری میزان گفته است:رسیدگی به این پرونده از شهریور ماه سال گذشته آغاز شده است،که یک زن ۲۳ ساله فرانسوی عنوان کرده است که به کوهنوردی مشغول است از طریق مرز ارمنستان جهت ورزش کوهنوردی وارد ایران شده است،وی گفته است در حال کوهنوردی در منطقه فرحزاد بودم که چهار مرد جوان سد راهم شده و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.

پس از این شکایت، ماموران کلانتری یکی از متهمان را که در همان  مخفی شده بود دستگیر کردند،وی پس از بازداشت به جرم خود اعتراف کرد و گفت:سه همدست دیگر متواری شدند و قصد خروج از ایران و بازگشت به افغانستان را دارند.

مرد افغان در مورد نحوه آزار و اذیت زن جوان گفت: ما در منطقه فرحزاد کارگر هستیم و روز حادثه متوجه حضور زن خارجی شدیم، وسوسه به سراغمان آمد و او را با تهدید مورد آزار و اذیت قرار دادیم.

با اعترافات متهم چند ساعت بعد سه همدست او در شهرستان تربت جام قبل از خروج از کشور دستگیر شدند. پس از اعترافات هر ۴ متهم و تکمیل تحقیقات، پرونده برای رسیدگی ویژه در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان قرار گرفت.

با توجه به تکمیل تحقیقات و ارسال نتیجه پزشکی قانونی در خصوص آزار و اذیت زن فرانسوی، ۴ متهم روز ۱۹ اردیبهشت در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک به ریاست قاضی حسین اصغرزاده محاکمه شدند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.