آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / روحانی مسلمان خواستار نسل کشی یهودیان و بی خدایان شد!+ویدئو
روحانی مسلمان خواستار نسل کشی یهودیان و بی خدایان شد!+ویدئو

روحانی مسلمان خواستار نسل کشی یهودیان و بی خدایان شد!+ویدئو

روحانی مسلمان فلسطینی در یک برنامه مذهبی که از شبکه تلوزیونی فلسطینی پخش میشده است خواستار نسل کشی یهودیان و بیخدایان میشود!

 وی میگوید الله باید حساب دشمنان خود و دشمنان اسلام را با کشتن تسویه کند این دعای یک روحانی مسلمان در  شبکه تلوزیونی رسمی PA بود که  روز جمعه گذشته ۲۲ فوریه ۲۰۱۵ پخش شد،همچنین وی در دعای خود خواستار به روز سیاه افتادن آنچه که دشمنان الله میخواند شده است،وی با شریر خواندن یهودیان خواستار مجازات آنان از الله میباشدو هر آنکه از حمایت میکند   و همچنین بیخدایان(آتیست ها) را مورد نفرین قرار میدهد،با اینحال وی از الله بهترین ها را برای خود و همفکرانش طلب میکند و مرگ را برای مخالفانش و خواستار قدرت برای غلبه بر غیر مسلمانان میشود.

در سال های اخیر،مشاهده شده است در رسانه های فلسطینی وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطینی و جنبش تروریستی فتح با استفاده از سخنرانی های واعظان اسلامی روشهای مختلف برای ترویج کشتن اسراییلی ها و یهودیان ساکن آن سرزمینها را ترویج میکنند.

در بعضی کشورهای اسلامی یهودیان (به همراه سایر اقلیتهای مذهبی) به عنوان اهل ذمه شناخته می‌شدند. آنها بدین خاطر مجبور به پرداخت جزیه بودند.

همچنین قرآن کتاب دینی مسلمانان دارای آیات زیادی است که به شدت دید خصمانه ای  نسبت به یهودیان دارد. در زمانی که محمد از مکه به مدینه هجرت کرد، ابتدا روابط دوستانه با قبایل یهودی برقرار کرد. ولیکن بعد روابط بین پیروان دین جدید و یهودیان منفی شد و قرآن به محمد دستور می‌دهد که جهت قبله را از اورشلیم به مکه تغییر دهد. از این زمان به بعد دید آیات قرآن به شدت نسبت به یهودیان خصمانه است،تا جایی که در سوره مائده آیه ۸۲  آنها را دشمن مسلمانان خطاب میکند و گفته شده است:هر آینه دشمن ترین مردم نسبت به مسلمانان ، یهود و مشرکان را خواهی یافت!

یک نظر

  1. حالا مسلمونا همش ميگن دين دين صلحه و نبايد اسلام هراسي تو دنيا باشه.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.