آخرین خبرها
خانه / اخبار / وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی:طرح یک حمله تروریستی در ایران خنثی شد!
وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی:طرح یک حمله تروریستی در ایران خنثی شد!

وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی:طرح یک حمله تروریستی در ایران خنثی شد!

 وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی خبر از خنثی شدن از طرح یک حمله تروریستی در یکی از مراکز پر جمعیت ایران خبر داده است!
محمود علوی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی دو روز پیش خبر از بازداشت یک “تروریست” در شهرهای غربی ایران داده بود که به گفته وی این فرد قصد انجام عملیات تروریستی داشته است.

با اینحال خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه گفته است وزیر اطلاعات شب گذشته (۳۱ فروردین ۱۳۹۵) طی یک سخنرانی در شهر دامغان واقع در استان سمنان اعلام کرده «در چند روز گذشته دسیسیه تروریست‌ها برای انفجار در یکی از مراکز جمعیتی کشور خنثی شد»،همچنین وی گفته است  که این «توطئه» به وسیله «نیروهای اطلاعاتی» خنثی شد اما توضیح نداد که هدف انفجار، کدام مرکز جمعیتی ایران است.

در ماه‌های اخیر  مقامات  امنیتی  جمهوری اسلامی همواره خبر از دستگیری افرادی که «تروریست» نامیده‌اند، میدهند،که با توجه به این ادعا ها هیچگونه شواهد یا مدارکی توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی  دال  بر اینکه چنین افرادی بازداشت شده اند ارایه نشده است.

این در حالی است که به تازگی مقا‌م‌های امنیتی و نظامی جمهوری اسلامی برخی کشورهای عرب منطقه را به ایجاد ناآرامی و خطر برای امنیت ایران متهم می‌کنند. پاسدار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه، هفته گذشته ادعا کرد “امارات متحده عربی و عربستان به گروه‌های تروریستی تجهیزات نظامی می‌دهند تا امنیت ایران را به خطر بیندازند”.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.