آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / نماینده خامنه ای گفت: اجرای کنسرت در دانشگاه ها ممنوع است!
نماینده خامنه ای گفت: اجرای کنسرت در دانشگاه ها ممنوع است!

نماینده خامنه ای گفت: اجرای کنسرت در دانشگاه ها ممنوع است!

نماینده خامنه ای گفته است برگزاری  کنسرت در دانشگاه ها ممنوع است!

محمد محمدیان نماینده خامنه ای در دانشگاه های کشور  گفته است: برگزاری کنسرت در دانشگاه ها  را جز سیاست های فرهنگی وزارت علوم نمی دانیم و این موضوع به دانشگاه ها هم ابلاغ شده است و دانشگاه ها هم حق برگزاری کنسرت در محیط دانشگاه را ندارند.

محمدیان در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی گفت :”وزارتخانه‌های علوم و بهداشت، دانشگاه آزاد و نهاد رهبری ولی فقیه در دانشگاه‌ها متولی این سند هستند و این سند با همکاری آن‌ها تصویب و به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است”.

این در حالی است که تیر ماه سال گذشته علی خامنه ای در جمع دانشجویان گفته بود” که دانشگاه جای کنسرت نیست و این  درست است ؛ این را من هم یادداشت کرده‌ام و جزو یادداشت‌های من، همین مطلب هست. اینکه ما بیاییم دانشجوها را به خیال خودمان برای نشاط بخشیدن به محیط دانشجویی، به اردوی مختلط ببریم یا کنسرت موسیقی در دانشگاه تشکیل بدهیم، جزو غلط‌ترین کارها است”.

محمدیان در پاسخ به این سوال که چه نوع موسیقی باید در دانشگاه‌ها وجود داشته باشد گفته است : ‌«در دانشگاه‌ها باید از موسیقی فاخر و متعالی که از نظر محتوایی و مسائل شرعی تعریف درستی داشته باشد استفاده شود، چرا که دانشگاه‌ها یک محیط علمی هستند و برگزاری کنسرت با فضای علمی سازگار نیست”.

محمد محمدیان روحانی ۵۳  ساله اهل تبریز است که از سال ۱۳۸۴ تا کنون نماینده علی خامنه ای در دانشگاه های کل کشور میباشد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.