آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ویدئو :تظاهرات نژاد پرستانه،ملی گرایان ترک در آلمان
ویدئو :تظاهرات نژاد پرستانه،ملی گرایان ترک در آلمان

ویدئو :تظاهرات نژاد پرستانه،ملی گرایان ترک در آلمان

در روز شنبه ۲۶ مارس ۲۰۱۶ صدها نفر از ملی گرایان ترکیه ای ساکن آلمان در دویسبورگ بر علیه حزب کارگران کردستان (پ ک ک) و برای حاکمیت ملی ترکیه تظاهرات کردند.

آنها با استفاده از سلام معمول پانترکیسم  “گرگ خاکستری”  که به عنوان یک رفتار  “نئو فاشیست” و یا “ملی گرای افراطی” طبقه بندی استفاده می شود ظاهر شدند.
هدف آنها شکل گیری  یک «امپراتوری پان ترکی”، متحد تمام  مردم ترکیه و ترک زبان زیر یک پرچم و نابودی  اقوام و نژادهایی  که به عنوان  دشمن،از آنها یاد میکنند،از قبیل   ایرانیان، کردها، یهودیان، مسیحیان و ارامنه و  یونانیان هستند
طبق قوانین آلمان، هر عمل و یا رفتاری که نشانه ای از فاشیسم و ​​یا  ناسیونالیسم  نژاد پرستانه و ​​هر سازمانی که مروج این ایدئولوژی است  طبق قانون  “سازمان فدرالی  حفاظت از قانون اساسی” ممنوع است.

در ویدئوی منتشر شده این ملی گرایان ترک در تظاهراتی در شهر دویسبورگ به راحتی فریاد میزدند،با کمک الله ما بر شما پیروز خواهیم شد.

هدف پان‌ترکیسم گردآوردن همهٔ ترک زبانان، از جمله ترک زبانان ترکیه، جمهوری آذربایجان، قبرس، بلغارستان، شبه‌جزیره بالکان،آسیای مرکزی، عراق، ایران، افغانستان، ترکستان چین (ایالت سین‌کیانگ)، قفقاز، کریمه، ماوراء قفقاز، تاتارستان، حوالی رود ولگا وسیبری تحت رهبری ترکیه است.

پان‌ترکیسم به عنوان عامل مستقیم در نسل‌کشی ارامنه در اواخر سال ۱۹۱۵ که انور پاشا در آن درگیر بود مطرح می‌شود که به عنوان تلاش برای حذف اقلیت‌های غیرترک و غیرمسلمان از اواخر دوره عثمانی به منظور پرورش دولت جدید پان ترکی مطرح است.

از اواخر سال ۱۹۱۴ و اوایل ۱۹۱۵ م کشتار ارامنه در ترکیه کنونی آغاز شد که در طول سالهای ۱۹۱۵ و ۱۹۱۶ م ادامه یافت. به گفته عنایت الله رضا، دربارهٔ تعداد کشته شدگان ارمنی اختلاف نظر است. مآخذ ترک شمار ارمنیان مقتول را ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نفر نوشته‌است. مآخذ فرانسوی در اینباره اتفاق نظر ندارند؛ برخی تعداد کشته شدگان را ۵۰۰ هزار نفر و برخی ۱٫۵ میلیون نفر ذکر کرده‌اند. حتی در دانشنامه شوروی نیز شمار کشته شدگان و تبعید شدگان یکسان نیست. در چاپ دوم این دانشنامه تعداد ارامنه مقتول و نفی بلد شده ۱ میلیون نفر و در چاپ سوم این دانشنامه تعداد مقتولان ۱٫۵ میلیون نفر و نفی بلد شدگان ۶۰۰ هزار نفر ذکر شده‌است.

در دانشنامه تمدن مسیحیت، تعداد کسانی که به قتل رسیدند یا آواره گشته‌اند تا بمیرند را بین ۱ تا ۱٫۵ میلیون ارمنی – بیش از نصف جمعیت ارمنی در امپراطوری عثمانی آن زمان – ثبت شده‌است.

20 نظر

 1. naneh man gharibam bazi dar nayarid masihihaye khaen be keshvar

 2. شما از چی میسوزید؟به کوری چشم شما دنیای تورک هر روز قویتر میشود.من قبلا فکر میکردم سایت شما حقیقت را مینویسد.ما ترکها با بهودی ها و مسیحی ها مشکل نداریم.لطفا خودتونو قاطی با کلاسها نکنید.مشکل ما تروریستهای کورد و فاشیستهای فارس هستند که دهن همشون روز به روز سرویستر میشه.من ترک همدانم

  • شما فعلا برو مادر و خواهرتو از زیر عربها جمع کن بعد بیا اینجا نظر بده .

   • مریم برای تو که افاقه نمیکنه چون تو تا الان هزار بار پاره شدی اونم با کیر دست دوم آلمانی. یا تروریست از اکرادی که با شلوار گشادت بمب بردی جایی و الان از ترس جونت شدی زیر خواب آلمانی یا روس یا ارمنی هستی و فرقی نمیکنه باز تروریست و متجاوزی. توو ایرانم که زیر خواب عربا بودی و کیر خوری رو خوب بلدی. من خودم فارسم و میگم کس همه ارمنیا و کردای مادر قحبه و تروریست.

    • کیر هرچی پارس تو کون پانترک دروغ گو تو از کس مادرت میخوری که خودتو پارس جا میزنی کونی میخوای پارسا رو با کردها در گیر کنی ولی زنتو جلوت دوکیره کردیم میفهی چه گهی خوردی

 3. خون با خون پاک می شود؟؟؟
  ارمنی ها چرا در اواخر قرن بیستم با سقاوت و ددمنشی دستان خود را به خون کودکان و غیر نظامیان آذربایجان آلوده ساختند و هنوز که هنوزه از اشغال خاک و مرزهای رسمی جمهوری آذربایجان دست برنمیدارند و هزاران انسان رو از زندگی بر روی خاکی که بهشون متعلقه محروم ساخته اند؟
  ترکان شاید نتوانند با ارمنی ها دوستی کنند اما با ایرانیان برادرند. بذر دشمنی نکارید که خرمنتان آتش خواهد بود.

 4. نابود باد اذربایجان اگر ایران نباشد بیشرفها ترکیه دشمن ما بوده دشمن ترک ایران و اذربایجان از خریتتون که گوه عثمانی رو میخورید یاشا ایران من خودم ترکم

  • فعلا که بیشتر ازهمه شما فارسها همه روزه میرید سواحل آنتالیا و تو آغوش تورکها میشینید شما چرا؟نابود باد دشمن تورک و نابود باد اتحاد ارمنی و شوونیسم فارس

  • ارمنی های اشغالگر متوهم

   حرومزاده ی ارمنی میخوای ترک رو با وجود نجست آلوده کنی؟! وقتی مامانت با شوشول خوک ور میرفت یادش رفت کاندوم استفاده کنه که توی مادر قحبه زاده نشی. کیرم دهن نجستون. ترسوهای خوک خور نجس. نظام باید بدتر از اینارو سرتون بیاره کارتون ساخته است خونتون حلاله. غیر روسیه آشغال کسی پشتتون نیس. نجاستا

 5. سرباز بابک خرمدین

  ما تورکها با هیچ کس مشکلی نداریم
  اما تا زمانی که قره باغ آزربایجان تحت اشغال روسیه کثیف و ارمنی های غلام به حلقه به گوشش است
  و همچنین کوردهای شلوار گشاد تروریست که دست به ترور و جنایت میزنند و چشم طمع به خاک مقدس تورکها رو دارند
  و کسانی که بر علیه تورکها اقداماتی میکنند مثل پان پارس های متوهم
  انتظار نداشته باشند که ما دست روی دست بذاریم و نظاره گر باشیم بلکه جواب قاطع و دندان شکنی به این اوباش میدهیم تا در تاریخ ثبت شود.

  همچنانکه پدرانمان با بدخواهان چنین کرده اند و در تاریخ ثبت است.

 6. ارمنی های اشغالگر متوهم

  اگر نروریست های کورد و حامیانشان تظاهرات میکردند نگران نبودید چرا که این اسرائیلیای چدید خاورمیانه با تروریست های روسی و ارمنی که هرجا آشغالی سبز میشه مثل کره شمالی یا سودان یا کوردهای تروریست حامیش هستند همدست هستند برای پاکسازی قومیتی اعراب یا هر ملت دیگر آماده اند.

 7. با سلام- متاسفم شاهد نفرت پراکنی عده ای معلوم الحال هستیم .نسل کشی ارامنه داستان ساختگی برای این نفرت پراکنی است .نسل کشی در سرزمین آذربایجان و در قره باغ و شهر خوجالی و.. بیست سال پیش اتفاق افتاد که دنیا شاهد بوده است .پان تورکیسم ساخته و پرداخته ذهن مریض شما برای توجیه جنایایتان است

 8. اکراد تروریست از نظر آلمانی های نازی و تروریست پرور که تروریست محسوب نمیشوند!!!!. اما اگر یک عده به حق علیه ترورست ها تظاهرات کنند سریع اتیکت توهومی “پان ترک” !!!! بهشون میزنید که این اتیکت هم ساخته خودتون هست و همچین چیزی نیست. همین اکراد تروریست که الان در آلمان پناهنده هستند روزی در ایران یا ترکیه یا عراق بمبگذاری و ترور میکردن و از بزدلی شون الان پناهنده نازی های توو سری خور هستند و کونشان تا هر وقتی که سیر نشوند در آغوش اینها یا هر ناکس دیگری باقی میماند. این نازی های توو سری خور ژرمن برای اینکه جنایات خودشونو توو جنگ جهانی اول بپوشونن داستان نسل کشی خیالی ارمنی های اهریمن را اختراع کردند. چندین تحقیق دانشگاهی از جمله تحقیقاتی که محققان تاریخ شناسی دانشگاه بوستون به تازگی انجام داده اند اثبات میکند که افسانه نسل کشی اهاریمنه جعلی و ساخته فرانسه و آلمان (ناپلئونی-ژرمنی) برای توجیه توو سری خور بودنشان در جنگ های مشرق زمین است والا نازی های ژرمن همیشه طرفدار تروریست های بزدل کرد و تجزیه چی بوده و هستند و نه اینها بلکه هرکجا کسی تروریست باشد اینها طرفداری خواهند کرد.

 9. ایکاش یک تحقیق جامعی صورت بگیره و معین بشه که آیا این به اصطلاح نسل کشی!!! راسته یا نه! اگر این معلوم شد برن معلوم کنن که چطور اسلحه های آلمانی و فرانسوی مجانی در اختیار اکراد تروریست قرار میگیره و سرکرده اینا میاد توو بی بی سی و مصاحبه میکنه و علنا !!!!!!! میگه ما عملیات تروریستی میکنیم یادمه همین بی بی سی با ریگی تروریست هم مصاحبه داشت. وقاحت رو به حدی رسوندن که علنا تهدید به انفجار تروریستی میکنن. روسیه باج گیر هم یا خودش یا نوچه هاشو تحریک میکنه که یه جایی رو اشغال کنن تا در میز مذاکره قدرت چانه زنی داشته باشه. بیست سال پیش برای جلوگیری از گسترش ناتو و تازگی ها برا حل مسئله سوریه به نفع خودش اکراین رو اشغال کرد. نابود باد روسیه باجگیر و اذناب جیره خوارش چون ارمنستان.

 10. از بدو اشغال قفقاز شمالی ارمنی‌ها به کمک روس‌ها دست به کشتار مسلمانان زده اند، از چرکس و چچن گرفته تا قرباغ و سلماس و اورمیه …

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.