آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / تصاویر منسوب به تروریست ایرانی داعش
تصاویر منسوب به تروریست ایرانی داعش

تصاویر منسوب به تروریست ایرانی داعش

تصاویر منتشر شده از فردی که گفته میشود تروریست ایرانی داعش است! همچنین گفته شده این تروریست داعش دارای شناسنامە ایرانی است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) در مصاحبه ای “مریوان نقشبندی” فعال مدنی کرد در مورد تصاویر منتشر شده از بریدن سر پیشمرگه های کردستان با سایت کرد  زبان آگا پرس میگوید.
_ طبق اطلاعاتی کە از مردم  موصل  بدست آمده ، این تروریست داعش دارای شناسنامە ایرانی میباشد. ضبط یک قسمت  از ویدیوی سر بریدن هر یک از پیشمرگ ها، سە روز وقت گرفتە است. بیشتر از ۵٠ نفر از اعضای داعش و ٤ فیلمبردار مشغول ضبط این ویدیو بودەاند.

20160329115354مریوان نقشنبدی اطلاعات بیشتری را افشا میکند و میگوید:
_ تروریست ها در اوایل خوستەاند کە این ۳ اسیر را با چشم های باز سر ببرند و فیلمبرداری کنند اما بە دلیل اینکە این اسیرها  شعار  سر می دادەاند و مدام می گفتەاند: “زندە باد کرد، زندە باد کردستان، زندە باد پیشمرگ”، پروسە فیلمبرداری بە دلیل اینکە اسیرها میدیدن جلوی دوربین هستند هربار دچار مشکل شدەاند و در اخر ناچار شدەاند تا چشم انها را بستە و فیلمبرداری کنند. در این حالت اسیرها نمیدانستند کە جلوی دوربین هستند و سکوت کردەاند.

مریوان نقشبندی نظرات خودش را در مورد این صحنەها و شهید کردن پیشمرگ ها اینگونە بیان میکند:
_ بە نظر بندە پخش کردن اینگونە تصاویر بە دلیل بمباران و حملەهای کوبندە نیروهای پیشمرگ بە مواضع داعش نبودە، بلکە ترس داعش از فرار اندک کردهاییست کە با داعش بودند و در حال ترک صفوف انها میباشند و رو بە افزایش است. همچنین نشان دادن فردی با لباس کردی و حرف زدن او بە زبان کردی، بیانگر این است کە دیگر کردها از فکر ضد انسانی دور نشدە و از داعش جدا نشدە و خود را تسلیم نیروهای امنیتی پیشمرگ نکردە و از مرزهای زیر سلطە داعش خارج نشوند.

گروە تروریستی داعش، تصاویری از پیشمرگ هایی را پخش کردە کە توسط یکی از اعضایشان و با لباس کردی شهید شدەاند.

وزارت پیشمرگ بیانیەای پخش کردە و گفتە است کە هیچ گونە اطلاعاتی در مورد این شهدا ندارد و نمیداند کە ایا واقعا این افراد پیشمرگ هستند، یا اینکە شهروندان بی دفاعی هستند کە بە این شیوە وحشیانە، توسط تروریست های داعش شهید شدەاند.

اما گروه تروریستی داعش، اطلاعاتی را پخش کردە کە دال بر پیشمرگ بودن شخصی بە اسم “فاخر عاصی احمد محمد”، ۳۶ ساله دارای همسر و فرزند و اهل “کرکوک” است. همچنین خانە وی در محلە “پنجاە علیە” و از طایفه  “ساڵەییە” میباشد.

3 نظر

 1. درود بر هرچی کورد ا_بژی کوردستان

  • سرباز بابک خرمدین

   لعنت بر جهل و نادانی

   شما شلوار گشاد ها به غیر از ترور و قاچاق و سربریدن چیز دیگه ای بلد نیستید!

   بخاطر همین جهل و نادانیتان است که نوکر این و آن هستید در تصویر بالا همه چیز روشنه
   یک کورد جاهل داعشی سر سایر کوردهای عقب مانده رو میبره!

   امان از جهل و نادانی!

 2. کدوم شهید یه تروریست داره سر یه تروریست دیگه رو میبره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.