آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / هشدار روحانی شیعه به دولت استرالیا در مورد تغییر قوانین حجاب!
هشدار روحانی شیعه به دولت استرالیا در مورد تغییر قوانین حجاب!

هشدار روحانی شیعه به دولت استرالیا در مورد تغییر قوانین حجاب!

موسس سازمان تازه تاسیس انجمن اسلامی در استرالیای جنوبی  گفته است که اگر قوانین حجاب در استرالیا تغییر نکند امکان توسل به خشونت وجود دارد!

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) شیخ محمد توحیدی روحانی شیعه ساکن استرالیا پس آزادی یک مرد که روسری یک زن را از سرش در آورده بود اذعان کرده است ،عدم تحمل مسلمانان میتواند باعث ایجاد یک خشونت شود.

به نقل از پایگاه خبری abc نیوز استرالیا :وی در بیانیه ای روز دوشنبه ۲۸ مارس ۲۰۱۶ گفته است :”از روزی میترسیدم که جامعه مسلمان برای حفاظت از زنان و مادرانشان امور را در دست بگیرند”.

۲۲  مارس  پلیس در شهر کیلبورن حومه آدلاید پلیس مرد ۲۷ ساله ای را ۱۶ مارس  با یک چاقو قصد حمله به مسافران یک وسیله نقلیه عمومی را داشته بازداشت کرده است،همچنی ادعا شده است که این مرد روسری یک زن جوان مسلمان را به زور از سرش در آورده است، در گزارش پلیس آمده است که زن جوان هیچ مجروحیتی ندارد و این مرد با قید وثیقه آزاد میباشد و برای رسیدگی به اتهام  وی  در تاریخ ۱۸ آوریل ۲۰۱۶ باید به دادگاه الیزابت  مراجعه کند.

شیخ محمد توحیدی روحانی شیعه ساکن استرالیای جنوبی همچنین در بیانیه خود گفته است امامان سخت در حال تلاش برای بالا بردن تحمل جامعه مسلمان استرالیا هستند،و گفته است که این اتفاق  در اتوبوس او را بر افروخته و تصمیم گرفته است در این بیانیه هشداری به  دولت استرالیا جهت بررسی قوانین حجاب در آن کشور بدهد!

این روحانی شیعه که ساکن استرالیا میباشد،از سال ۲۰۰۸ جهت تحصیل علوم حوزوی به قم و کربلا رفته بود و از شاگردان  سید صادق شیرازی میباشد، محمد توحیدی در سال ۲۰۱۵ پس از اتمام تحصیلات حوزوی خود به استرالیا بازگشت.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.