آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / هزینه های زندگی خامنه ای از نذورات تامین میشود!
هزینه های زندگی خامنه ای از نذورات تامین میشود!

هزینه های زندگی خامنه ای از نذورات تامین میشود!

گزارشی عجیب از هزینه زندگی‌ خامنه ای که گفته شده  زندگی وی  عمدتاً  از نذورات اداره می‌شود و از بیت‌المال و از دفتر استفاده نمی‌کند!

سایت خبری مشرق وابسته به سپاه در گزارشی با نقل قول از یکی از نزدیکان خامنه ای  گفته است : یکی از مسؤولین دفتر خامنه ای  درباره چگونگی تأمین درآمد مالی رهبر جمهوری اسلامی  بدون استفاده از بیت‌المال برخورده است،این خبرگزاری در این گزارش اشاره میکند به روایتی از احمد مروی معاون ارتباطات حوزه‌ای دفتر خامنه ای  در سال ۱۳۸۷  درباره تأمین مالی زندگی خامنه ای  می‌گوید:
اداره‌ زندگی وی  عمدتاً‌ یعنی آن قدر که من اطلاع دارم که تا حدی دقیق است‌ بیشتر از نذوراتی است که مردم در مورد وی  انجام می‌دهند. نذورات می‌آید. برای خمینی  خیلی نذورات می‌رفت. برای خامنه ای هم نذورات زیاد می‌آید که نذر شخصی وی میکنند  ، زندگی‌شان عمدتاً از همین نذورات اداره می‌شود و از بیت‌المال و از دفتر استفاده نمی‌کنند. از وجوهات که اصلاً هیچ استفاده نمی‌کنند. عمدتاً همین نذورات است!
ولی با اقتصاد ضعیف مردم ایران که قربانی سیاست های جنگ طلبانه سران جمهوری اسلامی میباشد و همچنین بی اعتمادی مردم نسبت به حکومت خصوصا شخص رهبر جمهوری اسلامی بعید بنظر میرسد که مردم برای وی نذورات کلان  اهدا کنند.
همچنین با توجه به گزارش خبرگزاری رویترز که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده گفته شده ثروت خامنه ای طی تحقیقات به عمل آمده بیش از ۹۵ میلیارد دلار است.
خبرگزاری رویترز در ادامه گزارش خود در رابطه با خامنه ای از امپراطوری مالی او با نام “ستاد” گفته است  که بخش بزرگی از صنایع ایران را شامل می شود،از صنایع نفتی گرفته تا تولید قرص ضد بارداری و ضبط اموال اقلیت های مذهبی  خبرگزاری رویترز اعلام کرده است که : ثروت خامنه ای از طریق ستادی به دست می آید که نام کامل آن ستاد اجرایی فرمان “امام خمینی” است که رهبر سابق جمهوری اسلامی  پیش از مرگ خود آن را تاسیس کرده است که اکنون علی خامنه ای با ۹۵ میلیارد دلار ثروت هم اکنون در صدر فهرست ثروتمندان جهان قرار دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.