آخرین خبرها
خانه / ایران / تهدید گروه شیعه عراقی مورد حمایت جمهوری اسلامی علیه نیروهای آمریکایی
تهدید گروه شیعه عراقی مورد حمایت جمهوری اسلامی علیه نیروهای آمریکایی

تهدید گروه شیعه عراقی مورد حمایت جمهوری اسلامی علیه نیروهای آمریکایی

یک گروه شبه‌نظامی شیعه عراقی  تحت حمایت جمهوری اسلامی گفته است تفنگداران نیروی دریایی آمریکا را که در حال جنگ  با گروه تروریستی داعش هستند، نیرویی اشغالگر می‌باشند و همانند بقیه نیروهای اشغالگر با آنها برخورد خواهد شد.

نشریه بریتانیایی تلگراف گفته است :گروه شبه‌نظامی شیعه  عصائب اهل الحق وابسته به جمهوری اسلامی در بیانیه‌ای که در شبکه تلوزیونی  العهد منتشر شده  ، تهدید کرده است اگر نیروهای نظامی  آمریکا فورا از عراق خارج نشوند ، با آن‌ها همچون نیروهای اشغالگر رفتار خواهیم کرد، و در غیر اینصورت مسولیت هر اتفاقی بر عهده ارتش آمریکا میباشد.

این بیانیه پس از اعلام  روز یکشنبه آمریکا مبنی بر حضور  نیروهایی از واحد ۲۶ تفنگداران نیروی دریایی خود را برای پشتیبانی از تلاش‌های آمریکا و هم‌پیماناش در جنگ با داعش، به عراق میباشد.

همچنین در این بیانیه از رییس جمهور عراق خواسته شده است در حفظ حاکمیت عراق کوشا باشد و راه های ورود نیروهای اشغالگر به بهانه جنگ با داعش تصمیم به بازگشت به عراق هستند.
عصائب اهل الحق  گروه‌ شبه‌نظامی شیعه وابسته به جمهوری اسلامی میباشد که  در عراق و سوریه   به فرماندهی شیخ «قیس الخزعلی» پایه‌گذاری شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.