آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / جنگ خیابانی مهاجرین افغان و چچنی در پایتخت اتریش!
جنگ خیابانی مهاجرین افغان و چچنی در پایتخت اتریش!

جنگ خیابانی مهاجرین افغان و چچنی در پایتخت اتریش!

پس از این درگیری خیابانی یکی از ساکنین محلی گفته است : بسیاری از ساکنان در حال حاضر احساس بدی دارند و من به شخصه میترسم به تنهایی در خیابان آمد و شد داشته باشم.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) ده ها تن از مهاجران جوان  از افغانستان و چچن در تعطیلات   آخر هفته گذشته در خیابانهای وین پایتخت اتریش به اغتشاش پرداختند،و با چاقو ،میله های فلزی و چماق با همدیگر درگیر شدند،افغانها  به عنوان بزرگترین بخش مهاجرین در اتریش از چچنی ها پیشی گرفته اند.

پایگاه خبری اتریشیdiepresse به نقل از سخنگوی پلیس گفته است این درگیری خیابانی که حدود پنجاه نوجوان در آن شرکت داشته اند دو کشته و حدود پنج زخمی با حال وخیم که میانگین سنی آنها ۱۴ تا ۱۷ سال است بر جای گذاشته است.

همچنین این پایگاه خبری اتریشی گفت است ابتدا این درگیری از فیسبوک آغاز شده است و پس از آن به لشگر کشی خیابانی مقابل یک مرکز خرید رسیده است.

پس از این درگیری خیابانی یکی از ساکنین محلی گفته است : بسیاری از ساکنان در حال حاضر احساس بدی دارند و من به شخصه میترسم به تنهایی در خیابان آمد و شد داشته باشم و از این اتفاق حس بدی بهم دست میدهد.

اتریش سال گذشته میلادی حدود ۹۰ هزار  تقاضای پناهندگی داشته است،که درصد بالایی  از آنها اتباع افغانستان بوده اند.

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.