آخرین خبرها
خانه / اخبار / تو دهنی محکم تشکیلات خودگردان فلسطین به جمهوری اسلامی
تو دهنی محکم تشکیلات خودگردان فلسطین به جمهوری اسلامی

تو دهنی محکم تشکیلات خودگردان فلسطین به جمهوری اسلامی

تشکیلات خودگردان فلسطین کمک های مای  جمهوری اسلامی به تروریست های کشته شده حماس را “مداخله غیر قانونی در امور داخلی فلسطینی ها” خوانده است.

تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه ای گفته است کمک مالی هفت هزار دلاری جمهوری اسلامی به خانواده های فلسطینیانی که در عملیات های تروریستی علیه حکومت اسراییل به قتل رسیده اند را نمیپذیرد و آنرا غیر قابل  قبول میداند.

محمد فتحعلی سفیر جمهوری اسلامی در بیروت طی یک کنفرانس خبری اعلام کرد که جمهوری اسلامی  به خانواده های فلسطینی هایی که در درگیری با اسراییلی ها کشته شده اند یا خانه های آنها توسط اسرائيل تخریب شده، هزاران دلار می پردازد، با اینحال سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین گفت هرگونه کمکی از این نوع باید از مجاری رسمی صورت بگیرد،همچنین او گفت: این اقدام جمهوری اسلامی “مداخله غیر قانونی در امور داخلی فلسطینی ها” تلقی می شود.

اعلام این کمک های مالی در حال انجام شده است که میلیونها دلار از سرمایه های بلوکه  شده جمهوری اسلامی پس از توافق هسته ای اخیر توسط آمریکا آزاد شده است،و به جای اینکه صرف مسائل داخلی و فقر ناشی از کم کاریهای جمهوری اسلامی که بر قشر  ضعیف جامعه ایرانی وارد شده است شود ،برای کمک به تروریست های فلسطینی و بوجود آوردن انگیزه جنگ طلبانه و عملیات های تروریستی در میان آنان شده است. 

تروریست های فلسطینی در یک سال اخیر با خودروهای شخصی و یا چاقو به جان مردم اسراییل افتاده اند و یک مورد اسید پاشی به یک خانواده اسراییلی نیز گزارش شده است

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.