آخرین خبرها
خانه / حقوق بشر / بخواهیم فلسطینی ها در انتخابات مجلس شرکت کنند
بخواهیم فلسطینی ها در انتخابات مجلس شرکت کنند

بخواهیم فلسطینی ها در انتخابات مجلس شرکت کنند

مردم ایران در فقر بمانند و حکومت جمهوری اسلامی به فلسطینی ها کمک مالی کند،از همان فلسطینی ها بخواهید در انتخابات شرکت کنند.

زمانی که خبر کمک های مالی جمهوری اسلامی به تروریست های کشته شده فلسطینی با  داراییهای آزاد شده مردم  ایران  از آمریکا را پس از توافق هسته ای اخیر میشنویم،ذهن انسان نا خود آگاه به سوی کودکان کشور خودمان سوق داده میشود ،کودکی که در بیمارستان به علت نداشتن پرداخت هزینه درمان، بخیه اش توسط پزشک باز میشود، و یا افرادی که برای بدست آوردن نان شب کلیه خود را میفروشند،چندی پیش هم خبر فروش قرنیه چشم  را در خروجی خبرگزاریها شاهد بودیم گویا خون تروریست هایی که با خودرو و یا چاقو به شهروندان اسراییلی حمله میکنند رنگین تر از  مردم داخل ایران میباشد.

فقری که در ایران بوجود آمد هم به علت تهدید های خمینی علیه اسراییل جهت محو شدن آن از نقشه جغرافیا بود،تهدیدی که دست یابی به سلاح هسته ای جمهوری اسلامی میتوانست آن را عملی کند و جامعه جهانی با تحریم ایران جلوی آن را گرفت و نتیجه اش فقر حاصل از بایکوت شدن ایران بود.

اکنون با وجود  باج جمهوری اسلامی به تروریست های حماس و حزب الله و وضعیت بد اقتصادی مردم داخل ایران فردا روز ۲۶ فوریه انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار میشود، آیا برای تایید این حکومت ضد مردمی باید پای صندوق های رای برویم؟به کسانی رای بدهیم که برای خانواده تروریست ها هزینه های مالی میکنند ولی اندکی بر فکر مردم خود نیستند و برایشان مهم نیست که فقر آنها را به کجا میکشند.

چرا در مجلس شورای اسلامی کسانی که به دنبال اخذ رای هستند،پیشنهاد کمک های مالی به کشته شدگان ایرانی که حکومت  آنها را به قتل رساند نبودند؟  مگر شما مدعی نمایندگی ملت نیستید؟ چرا پیشنهاد کمک مالی به خانواده ستار بهشتی و دیگر مقتولینی که به دست حکومت کشته شدند نمیدهید نمایندگان ملت!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.