آخرین خبرها
خانه / اخبار / کمک مالی جمهوری اسلامی به خانواده تروریست های فلسطینی
کمک مالی جمهوری اسلامی به خانواده تروریست های فلسطینی

کمک مالی جمهوری اسلامی به خانواده تروریست های فلسطینی

میلیونها دلار از سرمایه های بلوکه  شده جمهوری اسلامی پس از توافق هسته ای اخیر توسط آمریکا آزاد شده است،و به جای اینکه صرف مسائل داخلی و فقر ناشی از کم کاریهای جمهوری اسلامی که بر قشر  ضعیف جامعه ایرانی وارد شده است شود،خرج تقویت انگیزه های تروریستی میشود.

محمد فتحعلی سفیر جمهوری اسلامی در بیروت اعلام کرد که جمهوری اسلامی  به خانواده های فلسطینی هایی که در درگیری با اسراییلی ها کشته شده اند یا خانه های آنها توسط اسرائيل تخریب شده، هزاران دلار می پردازد.

 خبرگزاری فارس گفته است که سفیر جمهوری اسلامی روز چهار شنبه در بیروت گفت  “تصمیم گرفتیم به هر خانواده شهدای انتفاضه در قدس، مبلغ هفت هزار دلار تقدیم کنیم” و همچنین گفته است “۳۰ هزار دلار به هر خانواده‌ای که رژیم صهیونیستی در جریان انتفاضه قدس منزل آنها را تخریب کرده پرداخت خواهد شد.”

این در حال است که تروریست های فلسطینی در یک سال اخیر با خودروهای شخصی و یا چاقو به جان مردم اسراییل افتاده اند و یک مورد اسید پاشی به یک خانواده اسراییلی نیز گزارش شده است.

انتفاضه از نظر جمهوری اسلامی یک  جنبش مقاومتی مردمی گسترده در مقابل اسراییل میباشد،انتفاضه در فارسی به معنی خیزش نیز ترجمه شده‌است.

اعلام این کمک های مالی در حال انجام شده است که میلیونها دلار از سرمایه های بلوکه  شده جمهوری اسلامی پس از توافق هسته ای اخیر توسط آمریکا آزاد شده است،و به جای اینکه صرف مسائل داخلی و فقر ناشی از کم کاریهای جمهوری اسلامی که بر قشر  ضعیف جامعه ایرانی وارد شده است شود ،برای کمک به تروریست های فلسطینی و بوجود آوردن انگیزه جنگ طلبانه و عملیات های تروریستی در میان آنان شده است.

 

2 نظر

  1. غلام عسگری بختیاری

    برباد دادن سرمایه های ملت ایران سی وهفت سال است که توسط اخوندهای تازیزاده بی وقفه درحال انجام است واین موردی نیست که تعجب اورباشد اما درپشت این خیانت روشن انهم درزمانیکه هشتاددرصد ملت ایران زیرخط فقرقراردارند یک باج دهی به مردم فلسطین میباشد که همواره مخالفت خودرا با بشاراسد جنایتکاروحامیانش ازجمله حکومت اخوندی اعلام کرده اند وکشتارصدها هزارتن از زنان ومردان واوارگی میلیونها تن از مردم سوریه را محکوم کرده اند ودست رد به سینه ولی فقیه وباندهای جنایتکارتحت امرش زده اند.اما ازانجاییکه اخوندها همواره با خفت برای حفظ موقعیت خود باج داده و میدهند این موضوع را باید ازمنظراعمال خفتباررژیم دید هرچند که کشتارمردم بیدفاع فلسطین توسط دولت اسرائیل محکوم است اما این دولت اسرائیل است که باید خسارتهای وارده به انهارا جبران کند ودست ازاشغال سرزمین های انها بردارد ودولت مستقل انها را به رسمیت بشناسد.من یقین دارم اگرمداخلات رژیم اخوندی نبود تاکنون این امرمهم به واقعیت رسیده بود.

  2. من نمیدونم این بی وطن ها اینو با چه روئی به مردم ایران میگن. بگو اگر ذرهای حیاء وآبرو داشتن که وضع مملکت این نبود. این مملکت یه مدیر ورهبر اسرائیلی میخواد تا با توجه به ظرفیت انسانی ومنابع مادی، کشور رو ظرف ۲۵ سال ژاپن خاور میانه کنه.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.