آخرین خبرها
خانه / اخبار / آلمان: آزار و اذیت مسیحیان در اردوگاه های پناهندگی از سوی مسلمانان
آلمان: آزار و اذیت مسیحیان در اردوگاه های پناهندگی از سوی مسلمانان

آلمان: آزار و اذیت مسیحیان در اردوگاه های پناهندگی از سوی مسلمانان

 اسقف آلمانی میگوید پناهندگان مسیحی در معرض خطر تهدید از سوی پناهجویان  مسلمان قرار دارند، و تقاضای ما این است  آلمان باید صدای محکم و رسا از حق  آزادی مذهب حمایت کند.

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) اسقف اعظم کلن هشدار داده است  با توجه به گزارشات رسیده پناهندگان مسیحی ساکن در اردوگاه های پناهجویی در معرض خطر تهدید پناهجویان مسلمان قرار دارند.

کاردینال راینر ولکی

کاردینال راینر ولکی

پایگاه خبری کاتولیک در بریتانیا گفته است کاردینال راینر ولکی شنبه گذشته در سخنرانی خود در یک مراسم خیریه در دوسلدورف گفته است نگرانی رو به افزایش است که سیاستمداران و مقامات ،به اندازه کافی به این مسله بسیار مهم توجه نمیکنند ،آزار و اذیت مسیحی یک موضوع بسیار جدی و همچنین اتفاگ جدیدی نیست و نباید به سادگی از آن گذشت.

همچنین او اضافه کرده است تقاضای ما این است  آلمان باید صدای محکم و  رسا  از  حق  آزادی مذهب حمایت کند ،این    حقی است که  مسیحیان در کشورهای اسلامی از آن بی بهره بودند

در همین راستا ، گوتفرید مارتنز، یک کشیش پروتستان اعلام کرده است،آزار و اذیت پناهندگان مسیحی در اردوگاه های پناهندگان در آلمان به طرز بدی در حال افزایش است.

گوتفرید مارتنز

گوتفرید مارتنز

او گفت در  کل آزار و اذیت و تهدید پناهجویان مسیحی در اردوگاه های  پناهندگان در گذشته اتفاق بسیار نادری بوده است.

گوتفرید مارتنز ادعا کرده است که گزارش شده،پناهجویان مسیحی ساکن در اردوگاه ها  مجبور  به تماشای فیلم های قطع گردن شده بودند،همچنین گفته شده است که از ورود آنان به غذاخوریهای اردوگاه ممانعت به بهانه اینکه شما نجس هستید کرده بودند  و در گزارشی دیگر آمده بود یک پناهجوی مسیحی مورد ضرب شتم قرار گرفته بود به دلیل اینکه بر گردن خود صلیب آویزان کرده بود.

به عنوان راه حل، او پیشنهاد داده است  محل اقامت مسلمانان و مسیحیان از یکدیگر جدا شوند. او گفت: ما تلاش میکنیم تا  آزار و اذیت و تهدیدمسیحیان را در اردوگاه های پناهندگی را متوقف کنیم،و  منتظر عملی شدن این اقدام توسط سیاستمداران هستیم.

کانال تلگرام خبرگزاری صدای مسیحیان ایران 

کانال تلگرام خبرگزاری صدای مسیحیان ایران

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.