آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ویدئو:کودک تروریست ۴ ساله داعشی!

ویدئو:کودک تروریست ۴ ساله داعشی!

ویدئویی توسط گروه تروریستی/جهادی داعش منتشر شده است که یک کودک چهار ساله سرنشینان یک خودرو را با انفجار اعدام میکند.

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) این کودک چهار ساله که عیسی نام دارد ماه گذشته در ویدئویی منتشر شده از این گروه تروریستی اظهار کرده بود ما کفار(غیر مسلمانان) را با کشتن از این دنیا خارج میکنیم.

ISIS-Juniorعیسی فرزند یک زن ۲۴ ساله انگلیسی به نام گریس هست که پس از فرار از خانه در محله دتفورد واقع در جنوب شرق لندن در سال ۲۰۱۲ به خاورمیانه و محل استقرار داعش پیوست و با یک تروریست جهادی شهروند سوئد ازدواج کرد.

نشریه میرور چاپ بریتانیا گفته است:این چهار مرد  اعتراف به جاسوسی کرده اند ،پس از آن پسر کوچک در کنار یک جهادی نقاب دار ایستاده است که خطاب به دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا  می گوید: “دیوید کامرون، شما جاسوس های خود را به سوریه فرستاده اید  و زمانی که شما مردان را خود را مجاز،به کشتن برادر های ما که یک زمانی در غرب زندگی میکردند از  هزاران مایل دورتر با  فشار بر یک دکمه ،میکنید ما هم با جاسوسان شما چنین میکنیم.

مرد نقاب دار  در ادامه  میگوید ارتش خود را آماده کنید همانطور که ما آماده رویاروی و جنگ با شما در دابق هستیم ،داعش ادعا میکند دابق محلی هست که سپاه آنان بر مسیحیان پیروز میشود و صلیب آنها را از بین میبرد و زنانشان را به بردگی میگیرد.

وی سپس کودک با نعره الله اکبر  مواد منفجره را پرتاب میکند و آنها را به قتل میرساند.

گفته شده است این کودک چهار ساله  پسر یکی از کشته شدگان داعش در حملات هوایی ائتلاف ضد داعش است،که در سال ۲۰۱۴ کشته شده است.

 

 

یک نظر

  1. این همه کشت و کشتار فقط ب نام اسلام و دراسلام ….هرجا الله اکبر شنیدی پشتش یا ادم سر میبرن یا انتحار میکنن ،لعنت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.