آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / حمله وحشیانه مامورین شهرداری تهران به محل یک کارواش!+ویدئو
حمله وحشیانه مامورین شهرداری تهران به محل یک کارواش!+ویدئو

حمله وحشیانه مامورین شهرداری تهران به محل یک کارواش!+ویدئو

 ماموران شهرداری تهران با حمله شبانه به یک کارواش متعلق به مسجد قدس در سعادت آباد، کارگران این کارواش را مجروح کرده و اموال و دارایی های آن را سرقت و تخریب کردند.

در ویدئو منتشر شده  کارگران یک کارواش در منطقه سعادت آباد تهران بطور وحشیانه مورد حمله ماموران شهرداری قرار گرفته اند، این کارگران حمله ماموران شهرداری را به حمله داعشی ها تشبیه کرده اند،کارگران میگویند مامورین شهرداری با سلاح سرد اعم از چاقو و قمه به آنها حمله ور شده اند و نکته جالب توجه این است که از این محل کسب باند پخش خودرو را هم به سرقت برده اند.

شهردار تهران پاسدار محمد باقر قالیباف همواره حمله مامورین شهردای به مردم را تکذیب میکند و میگوید در صورت اثبات با مامورین برخورد میشود ،تا کنون هیچ برخوردی که نشده است هیچ بلکه این رفتار ناشایست مامورین شهرداری هر بار بدتر از سری قبل میشود.

این اولین باری نیست که کارگران زحمت کش مورد ضرب و شتم مامورین شهرداری قرار میگیرند مرداد ماه ۱۳۹۳ علی چراغی، کارگر ۴۱ ساله، دربرابر دیدگان پسر ۱۴ ساله‌اش توسط عوامل پیمانکار بازیافت منسوب به منطقه ۴ شهرداری تهران با پنجه بوکس  مورد ضرب و شتم قرار گرفت. او پس از یک هفته بر اثر شدت جراحات وارده و موثر واقع نشدن دو عمل جراحی در بیمارستان درگذشت. از او ۴ فرزند بر جای مانده‌اند، پرونده این حادثه دلخراش ، در دادگاه به صدور حکم قتل شبه عمد ختم شد.

557525_429

همچنین واژگونی بساط یک لبوفروش به تازگی حدود یک ماه پیش  در خیابان جمهوری که گفته می شود در اجرای “طرح ساماندهی دستفروشانو توسط نیروهای شهرداری انجام شده استهمچنین گفته شده است،  که ماموران شهرداری این دست فروش را کتک زده اند،که پاسدار قالیباف شهردار تهران بلافاصله پس از مشاهده  تصویر  در شبکه های اجتماعی درباره برخورد نیروهای شهرداری با یک لبوفروش و تخریب بساط وی، به سازمان بازرسی شهرداری تهران دستور رسیدگی و بررسی را صادر و تاکید کرد که در صورت صحت موضوع با عوامل اجرایی برخورد خواهد شد،گویا شهرداری تهران تمایلی نسبت به برخورد با مامورینی که چنین رفتار زشتی را از خود بروز میدهند ندارد چرا که اگر برخورد قاطع وجود داشت چنین سرکوب هایی قطعا تکرار نمیشد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.