آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / فلسطینی ها یک مکان مذهبی یهودیان را در اسراییل به آتش کشیدند
فلسطینی ها یک مکان مذهبی یهودیان را در اسراییل به آتش کشیدند

فلسطینی ها یک مکان مذهبی یهودیان را در اسراییل به آتش کشیدند

 اعراب وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین با نقض حرمت یک مکان عبادت یهودیان در شهركرمي تسور آنجا را به آتش کشیدند.

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) در پی این آتش سوزی عمدی که شب گذشته ۶ فوریه ۲۰۱۶ انجام شده است  کتاب های مقدس نیز سوزانده شدند ،این آتش سوزی در کنیسه گیوات سورک، واقع در شهر  كرمي تسور در تپه های یهودیه، جنوب اورشلیم به وقوع پیوسته است.

کتاب مقدس سوخته شده

کتاب مقدس سوخته شده

 پایگاه خبری ملی  اسراییل گفته است  این مکان  بر روی یک تپه استراتژیک واقع شده است نزدیک  به محلی  که در آنجا  اجساد سه نوجوان اسرائیلی ربوده شده  در سال ۲۰۱۴ پیدا شد. این کنیسه محلی برای عبادت و دعا و همچنین مکانی توریستی که در روزهای سال بازدید کننده هایی هم دارد.

همچنین بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در صفحه فیسبوک خود ضمن محکوم کردن این جنایت ،گفته است من انتظار دارم  جامعه جهانی  این اقدام مشمئز کننده و آتش افروزانه فلسطینیان را محکوم کند،این توهین به مقدسات یک رفتار تحریک آمیز از سوی فلسطینیان است.

در ارتباط با این اقدام توهین آمیز اعراب فلسطینی  آریه دری وزیر کشور اسراییل نیز گفته است،تصاویر سوخته شدن کتاب مقدس موج شوک و خشم را در جامعه یهودی بوجود میاورد این تصاویر دوران تاریک و غم انگیزی را برای ما یاد آور شده است و ما نیاز داریم تا آنها را بدست فراموشی بسپاریم  من ایمان دارم مامورین امنیتی ما به زودی عاملین این رفتار زشت را پیدا میکنند و به دست عدالت میسپارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.