آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / آیا ترویج جنایت توصیه اسلام است؟
آیا ترویج جنایت توصیه اسلام است؟

آیا ترویج جنایت توصیه اسلام است؟

فاجعه ای  که مسلمانان صدها سال آرزوی رسیدن به آن  را داشتند قتل و غارت و نسل کشی 

 

زمانی که به  خاورمیانه نگاه میندازیم آنجا را خون و دود و غبار ناشی از جنگهای مذهبی فرا گرفته است،منطقه ای پر تنش که اسلام در آنجا حاکم است،در آنجا مسلمانان یکدیگر را برای رضای الله به قتل میرسانند و یا با بستن کمربند های انتحاری برای دست یافتن به وعده های الله و حوریهای بهشتی جان خود و مردم بیگناه از همه چیز بی خبر را میگیرند و پس از آن برای آدمکشان دعای رحمت و مغفرت به جا میاورند.

نگاهی به رفتار داعش با غیر مسلمانان میاندازیم ،مردان آنها را به اسارت میگیرد یا میکشد زنان و دختران آنها را به بردگی و کنیزی میگرد یا اگر خیلی خوش باشند،آنها را مجبور به پرداخت جزیه و یا ترک خانه و کاشانه اشان میکند.

برخی افراد که از اسلام اطلاعی ندارند اینها را مسلمان نمیدانند و رفتارشان را خارج از فقه اسلام میدانند ولی در کتاب مشترک تمام فرقه های اسلامی آمده که الله در سوره محمد آيه چهارم گفته است:

فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِكَ وَلَوْ يَشَاء اللَّهُ لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَكِن لِّيَبْلُوَ بَعْضَكُم بِبَعْضٍ وَالَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ.

چون با کافران روبرو شديد، گردنشان را بزنید. و چون آنها را سخت فرو فکنديد، اسيرشان کنيد و سخت ببنديد. آنگاه يا به منت آزاد کنيد یا به فدیه. تا آنگاه که جنگ به پايان آيد. و اين است حکم الله . و اگر الله  ميخواست از آنان انتقام ميگرفت، ولی خواست تا شمارا به یکدیگر بیازماید. و آنان که در راه خدا کشته شده اند اعمالشان را باطل نميکند.

imagesمسلمانان اعم از شیعه و سنی دین دروغین خود را بر پایه رافت  و مهربانی معرفی میکنند ولی در این باور تنها توصیه ای که دیده نمیشود ادعای رافت است و این دین بگونه ای نژاد پرستی را ترویج میدهد،به طوریکه بین مسلمانان و غیر مسلمانان تفاوت قرار میدهد،و آنها را نجس[ناپاک]خطاب میکند و اجازه ورود به شهرهای خود را نمیدهند در کتاب مسلمانان سوره توبه آیه ۲۸ آمده است:

يايها الذين ءامنوا انما المشركون نجس فلا يقربوا المسجد الحرام بعد عامهم هذا و ان خفتم عيله فسوف يغنيكم الله من فضله ان شاء ان الله عليم حكيم

” ای کسانی که ایمان آورده اید ، جز این نیست که مشرکان نجس و پلیدند ، پس نباید بعد از امسال ( سال نهم هجرت ، سال نزول سوره برائت ) به مسجد الحرام نزدیک شوند ، و اگر ( به واسطه قطع رابطه با آنها ) از فقر و تنگدستی بیم داشتید الله  اگر بخواهد به زودی شما را از فضل خویش بی نیاز می کند ، حقّا که الله  بس دانا و با حکمت است.”

اسلام از بدو به ساخته شدنش سودای قدرت و بدست گرفتن حکومت را در سر داشته است،اگر به تاریخ نگاهی بیندازیم این باور شیطانی  از روز اول تا کنون فقط برای بدست گرفتن قدرت و چپاول انسانهای بیگناه را به قتل رسانده است و کشته شدگان خود را  شهید به حساب میاورد و کشته شدگان مخالفان خود[کافران] را هلاک ،راه دوری نمیرویم تا تاریخ را با تفسیرات خود به علت عدم حضور ما تحریف نکنند،در  همین سالهای اخیر تاسیس جمهوری اسلامی در ایران که از نظر بسیاری از کارشناسان پیش زمینه بوجود آمدن گروه های تروریستی در منطقه بوده است این حکومت فاسد اسلامی از زمانی که تاسیس شد،با حمایت مالی و نظامی از  گروه های شیعه در منطقه مثل حزب الله در لبنان و گروهک های کوچک  تروریستی   در عراق مقدمه  ساخت القاعده و داعش و گروه های ریز و درشت را فراهم کرد،زمانی که عربستان سعودی و بادیه نشینان تازه به ثروت رسیده در حاشیه خلیج فارس موقعیت خود را از حضور نیروهای شیعه تحت حمایت ایران درخطر دیدند با هزینه های کلان جهت جلوگیری از شیعه گری گروه های سنی تندرو مانند القاعده و داعش را به راه انداختند،تا جایی کنترل این گروه های اسلامی در منطقه از دستشان خارج شد و رو به سرکشی و یاغی گری آوردند و حال این سرکشی تا جایی رسیده است به یک بحران جهانی تبدیل شده است.

فاجعه ای  که مسلمانان صدها سال آرزوی رسیدن به آن  را داشتند قتل و غارت و نسل کشی و باعث بانیان آن از محمد تا خمینی ،خامنه ای ، بن لادن و ابوبکر البغدادی تا به امروز همانند بختک بر جامعه بشری سایه  افکنده است ،نمونه های آن در نسل کشی های به وجود آمده در سوریه،عراق،افغانستان،و ایران زیر سایه جمهوری اسلامی قلب هر انسانی را به درد میاورد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.