آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / به آتش کشیدن پرچم نصب شده آمریکا در پایتخت ایران چند روز پس از لغو تحریم ها!
به آتش کشیدن پرچم نصب شده آمریکا در پایتخت ایران چند روز پس از لغو تحریم ها!

به آتش کشیدن پرچم نصب شده آمریکا در پایتخت ایران چند روز پس از لغو تحریم ها!

روز یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ بر دیوار فرهنگستان هنر پرچم ایالات متحده آمریکا در کنار پرچم کشورهای دیگر نصب شده بود که عده ای از دانشجویان بسیجی آن را شب گذشته به آتش کشیدند!

photo_2016-025t55-02_09-g13-12-450x400به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) یک سایت وابسته به حکومت نا مشروع حاکم بر ایران تحت عنوان دانشجو خبر  در گزارشی با همراه با مقدمه چینی از هشدار های خامنه ای از برقراری رابطه با  آمریکا تحت عنوان خظر بزک چهره آمریکا توسط جریان های بیمار و بدخواه در کشور گفته است که روز یک شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ پرچم آمریکا بر دیوار فرهنگستان هنر تهران در خیابان ولیعصرنصب شده بود که دانشجویان حتی یک روز هم حاضر به تحمل حضور پرچم آمریکا را نداشتند که عده ای از آنان همان شب پرچم را به آتش کشیدند،همانطور که در تصویر میبینید عکس این اقدام مشمئز کننده هم منتشر کرده اند همینطور این پایگاه خبری گفته است  انتظار  این عده معدود تندرو این است که مسئولین فرهنگستان هنر هرچه سریع تر نسبت به چنبن اقدامی توضیح داده و عذرخواهی کنند.

جمهوری اسلامی از آنجایی که آمریکا را همواره دشمن شماره یک خود می داند،و به علت عدم رابطه دیپلماتیک با این کشور نصب پرچم آن نیز ممنوع میباشد و توسط تندرو های وابسته به سپاه و بسیج و حامیان علی خامنه ای  با واکنش غیر منطقی همراه میباشد به طوریکه هر سال در مراسم ۱۳ آبان سالروز اشغال سفارت آمریکا توسط عده ای  تندرو تحت عنوان دانشجویان پیرو خط امام پرچم این کشور به آتش کشیده میشود،و دلیل این بی حرمتی به نماد مردم و دولت  آمریکا  را نشانه از  خشم ملت ایران از سیاست های آمریکا میدانند  و عقیده دارند پرچم این کشور به عنوان سمبل نظام استکباری مورد نفرت و خشم آنهاست  و جالب  تر از این استنباطی هست که بیان میکنند که  به هیچ وجه به منزله بی احترامی به مردم آمریکا نیست!

 

همچنین این سایت گفته است چندی پیش بود که هتلی در شیراز به بهانه سفر تعدادی از اتباع آمریکایی به این شهر پرچم آمریکا را کنار پرچم دیگر کشورها نصب کزده بود که با واکنش شدید مردم و بخصوص دانشجویان شیرازی مواجه شده و سریعا اقدام به برداشتن این پرچم کرد.

 

 

یک نظر

  1. اگر اینکار را با پرچم خرچنگ نشان نکبت خودشان کرده بودند الان زمین و زمان را به هم می دوختند. ولی اراذل حاکم بر ایران حق دارند به پرچم سیصد میلیون نفر آمریکایی متناوبا توهین کنند و کسی هم نباید متعرضشان شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.