آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / والدین یک نوجوان سوری مجبور به دیدن صحنه گردن زدن فرزندشان شدند!
والدین یک نوجوان سوری مجبور به دیدن صحنه گردن زدن فرزندشان شدند!

والدین یک نوجوان سوری مجبور به دیدن صحنه گردن زدن فرزندشان شدند!

جهاد گران گروه اسلامی داعش یک نوجوان سوری را در مقابل چشم والدینش گردن زدند!

افراط گرایان گروه اسلامی داعش در روز شنبه ۳۰ ژانویه ۲۰۱۶  یک نوجوان را در شهر جرابلس  در شمال سوریه  به اتهام ارتداد سر بریدند.

پایگاه خبری آرا نیوز گفته است: این  پسر ۱۴ ساله توسط  اعضای گروه اسلامی/تروریستی داعش به اتهام عدم حضور در  نماز جمعه در مسجد جامع جرابلس ،که در آن واعظان وابسته به این گروه اسلامی  معمولا در سخنرانی ادعای خلافت این گروه را ترویج میدهند.
همچنین پایگاه خبری آرا نیوز گفته است: ناصر تلجبینی یک فعال حقوق بشر در جرابلس ضمن تایید این خبربه آنها گزارش داده است که دادگاه شریعت اسلامی گروه داعش در حکمی اعدام این نوجوان را در ملاء عام را صادر کرده است.

تلجبینی در ادامه گفته است ده ها تن از مردم ساکن منطقه به همراه والدین این پسر بچه مجبور به دیدن این عمل وحشیانه شده اند.

گروه داعش با توجه به از دست دادن قدرت خود در منطقه با ایجاد رعب و وحشت و نظیر آن قصد دارد که نشان دهد همچنان قدرتمند میباشد.

جرابلس مرکز شهرستان جرابلس از توابع استان حلب در کشور سوریه است. ساکنان این شهر را کردها ،اعراب و ترکمن ها تشکیل می‌دهند،این شهر از ۱۸ ژانویه ۲۰۱۴ این شهر تحت تصرف گروه اسلامگرای داعش است.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.