آخرین خبرها
خانه / خانه / انیمیشن تهدید آمیز سپاه علیه عربستان سعودی
انیمیشن تهدید آمیز سپاه علیه عربستان سعودی

انیمیشن تهدید آمیز سپاه علیه عربستان سعودی

شکاف میان عربستان سعودی و ایران میتواند به سرعت به سوی بدترین جنگ درخاور میانه تبدیل شود، هر دو حکومت سودای قدرت نمایی در منطقه را در سر دارند،سپاه نیروی تروریستی در ایران با تولید  یک انیمیشن از چگونگی طرح خود برای پاک کردن کامل عربستان اعلام آمادگی کرده است!

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) گروه تولید انیمیشن فاطمه الزهرا وابسته به نیروی تروریستی سپاه ایران به تازگی انیمیشنی تحت عنوان نبرد خلیج فارس ۲ ساخته  و آنرا  پاسخ به یاوه گوییهای خاندان آل سعود معرفی کرده است!

و با حمایت از گروه هایی که در یمن میجنگند گفته که دست انتقام جهان اسلام از آستین یمنی ها بیرون میاید،و همچنین عنوانی شبه تهدید اشاره به منابع تامین اقتصاد عربستان میکند که اقتصاد آن کشور را نفت و خرما تامین میکند این ویدئو با صحبت های ضد استعماری علی خامنه ای رهبر حاکمیت نامشروع ایران آغاز میشود،سپس در ویدئو اشاره به میدان نفتی  غوار که متعلق به عربستان سعودی و  بزرگترین منبع نفتی جهان میشود که توسط موشک های مردم یمن در فاصله ۸۵ کیلومتری مرز یمن با عربستان (موشک های بالستیک  که حاکمیت ایران در اختیار آنها قرار داده است) مورد هدف قرار میگیرد.

پس از آن تمام مراکز حساس عربستان در شهر ریاض را نیز تهدید به حمله موشکی نیروی تروریستی سپاه میکند.

روابط ایران و عربستان همواره با تنش همراه بوده است تا جایی که پس از روی کار آمدن جمهوری اسلامی این روابط دچار تنش های بیشتری نیز شد  و تاکنون بارها منازعات نظامی و دیپلماتیک بین دو کشور رخ داده است.

هر دو کشور سودای رهبری بر جهان اسلام را در سر دارند،حمایت عربستان از صدام حسین در جنگ ایران و عراق پس    ، صحبت های خمینی که ، از مردم کشورهای عربی خواسته بود  تا علیه پادشاهان مورد حمایت آمریکا قیام کنند،که موجب  واکنش کشورهای عربی به‌خصوص عربستان سعودی همراه بود ،همینطور حمایت حاکمیت  ایران از شیعیان یمن  نمونه‌ای از اختلافات و درگیری‌ها است.

به تازگی هم پس از اعدام یکی از روحانیون مورد حمایت جمهوری اسلامی در عربستان به اتهام ترویج اعمال تروریستی در آن کشور ،که در طی اعتراضات گروه های وابسته به بسیج و سپاه منجر به تخریب و آتش سوزی نمایندگی های دیپلماتیک عربستان در تهران و مشهد شده بود روت این دو کشور قطع شده است،در پی این تنش برخی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و همینطور برخی از کشورهای آفریقایی مسلمان در حمایت از عربستان ارتباط خود را با ایران قطع کرده اند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.