آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ویدئو:مسلمانان با ورود به ساختمان یک کلیسا در آنجا ادرار کردند!
ویدئو:مسلمانان با ورود به ساختمان یک کلیسا در آنجا ادرار کردند!

ویدئو:مسلمانان با ورود به ساختمان یک کلیسا در آنجا ادرار کردند!

تعدادی از مسلمان آلبانیایی تبار در کوزوو  با  ورود به ساختمان یک کلیسای ارتدوکس در آنجا ادرار کردند!

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) مسلمانان آلبانیایی تبار در شهر  پریشتینا پایتخت جمهوری  کوزوو واقع در  شرق اروپا  روز ششم ژانویه که مسیحیان ارتدوکس آن روز را به عنوان کریسمس جشن میگیرند، با ورود به ساختمان  کلیسای ارتدوکس ،نجات مسیح جهت نشان دادن نفرت خود از مسیح و مسیحیان آنجا ادرار کردند!

Branimir StojanovicRTS سایت رادیو و تلوزیون صربستان  در گزارشی گفته است:   برانامیر  استوجانویچ معاون نخست وزیر کوزوو  ضمن تقبیح و محکوم کردن این عمل زشت،میگوید “ادرار کردن در عبادتگاه  شرم آور و غیرمتمدنانه ” میباشد  و از آن  به عنوان خرابکاری یاد کرده است”.

آقای استوجانویچ همچنین با انتقاد از پلیس گفته است،در گذشته هم مشابه این بی حرمتی توسط عده ای از اکثریت مسلمان منطقه انجام شده بود،که از دید پلیس مخفی مانده بود ،ولی اینبار این عمل شنیع در مقابل چشمان پلیس اتفاق افتاده است و آنها کوچکترین عکس العملی   در مقابل این رفتار زشت از خود نشان نداده اند،وی در ادامه میگوید ،  ساخت  هر چه سریع تر حصار در اطراف این کلیسا را در دستور کار قرار داده است.

با اینحال این رفتار ناشایست موجب خشم و اعتراض  بسیاری از ساکنان صرب تبار مسیحی ارتدوکس در این شهر شده است،پریشتینا پایتخت و بزرگترین شهر جمهوری  کوزوو است و مسلمانان  جامعه اکثریت این شهر را تشکیل میدهند.

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.