آخرین خبرها
خانه / ایران / مفتی اعظم عربستان:خون محسن رضایی مباح است!
مفتی اعظم عربستان:خون محسن رضایی مباح است!

مفتی اعظم عربستان:خون محسن رضایی مباح است!

مفتی اعظم عربستان در واکنش به اظهارات  محسن رضایی، گفته است خون کسانی که خادمین الحرمین را تهدید می کنند مباح است!

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از قطع ارتباط دیپلماتیک عربستان با ایران و تنش های پس از حمله به نمایندگی های دیپلماتیک آن کشور در تهران و مشهد،در اظهاراتی میان بسیجیان اهواز گفته بود که خود را برای جنگ با عربستان آماده کنند.

پایگاه خبری تابناک وبگاه خبری اصولگرای منسوب به محسن رضایی گفته است  “در حالی  محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام   بر ضرورت مصلحت اندیشی سران کشورهای منطقه و جلوگیری از وقوع درگیری تأکید داشته، به نظر می رسد مواضع وی به مذاق سران آل سعود خوش نیامده است. در همین راستا، مفتی اعظم سعودی، رضایی را تهدید به مرگ کرده است”.

همچنین  تابناک به نقل از پایگاه خبری الوحده میگوید “مفتی اعظم عربستان  ” بری شیخ عبدالعزیز بن عبدالله آل شیخ که در یک مصاحبه تلفنی با شبکه اخباریه گفته است: آن ژنرال ایرانی و یا کسانی که عربستان -که محل قرار گرفتن حرمین شریفین است- و آل سعود که خادمین این حرمین هستند را تهدید کند سزایشان مرگ و خون آنان مباح است”.

چند روز گذشته گزارشی مبنی بر اینکه محسن رضایی در گردهمایی گردان جعفرطیار خطاب به بسیجیان اهواز گفته بود “خودتان را برای مقابله با عربستان آماده کنید موضوع جدی است؛ جنگ آغاز شود دشمن در همان روزهای اول سیلی محکمی خواهد خورد،سعودی‌ها به سمت درگیری با ایران حركت می‌كنند. تحركات سعودی‌ها شبیه كارهای صدام قبل از جنگ است. عربستان برای مخالفین جمهوری اسلامی در برخی استان ها پول می‌فرستد و آن ها را آموزش می دهد”

لازم به ذکر است  این گزارش بعدها توسط وبگاه تابناک به نقل از دفتر محسن رضایی این گزارش تکذیب شد!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.