آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / مصاحبه و شرح فرار از آتش سوزی این زن در ۱۵ساعت بیش دوازده میلیون بازدید کننده داشت
Casa Linda Apartments interview

You never know who you will run into covering the news of the day. News On 6 photojournalist Ethan Pierce met a lady named Michelle Dobyne this morning. Her description of a fire at the Casa Linda Apartments...is incredible.

‎Posted by Charlie Hannema News On 6 on‎ یکشنبه, ژانویه 10, 2016

مصاحبه و شرح فرار از آتش سوزی این زن در ۱۵ساعت بیش دوازده میلیون بازدید کننده داشت

یکی از ساکنان مجتمع مسکونی در شهر تالسا  واقع در ایالت اوکلاهما(آمریکا) در مصاحبه ای فرار خود را از یک آتش سوزی در مجتمع محل زندگی خود شرح میداد که به دلیل آنچه که منبع منتشر کننده اش گفته است “بامزه”   لحن و طنز آمیز  توام با سادگی بود،باعث شد مخاطبین این ویدیو افزایش پیدا کنند و بیش از ۱۲  میلیون بازدید کننده در ۱۵ ساعت داشته باشد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) این مصاحبه در رسانه خبری محلی newson6 پخش  شده بود گزارشگر آن چارلی هنما در صفحه فیسبوک خود این ویدئو را نیز آپولود  کرده و گفته شده است  مصاحبه و شرح فرار از آتش سوزی این زن در ۱۵ساعت بیش دوازده  میلیون بازدید کننده داشته است”.

ما این مصاحبه را برای شما ترجمه میکنیم تا بهتر متوجه شوید چه گفته است،با مزه گی این ویدئو در حالت های شرح دادن این زن عنوان شده است.

دوست من آمد در خانه را زد و گفت  خب، من پای تلفن بودم در حال پختن صبحانه برای خودم و بچه ام  و گفت هی یه اتفاقی افتاده،من گفتم  چی؟ اون گفت: آره،من گفتم نه ،بعدش اون دختر با بچه اش از پله ها آمد پایین و بدون کفش رفت تو محوطه،من گفتم: آه، دختر،  بیرون سرده!،اون گفت یه اتفاقی داره میوفته یه مشکلی پیش آمده،من گفتم اوه ،او هم گفت اوه ،ساختمان داره آتش میگیره،من گفتم نه! چی؟ منهم سه تا بچه هم رو برداشتم و به بیرون فرار کردم .آه ،آه ،ما قرار هست در آتش باشیم ولی نه امروز !

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.