آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ویدئوی منسوب به آزار و اذیت زنان شب سال نو در شهر کلن آلمان
ویدئوی منسوب به آزار و اذیت زنان شب سال نو در شهر کلن  آلمان

ویدئوی منسوب به آزار و اذیت زنان شب سال نو در شهر کلن آلمان

 تاکنون شکایت ها در  شهر کلن آلمان به ۵۱۶ مورد رسیده است! انتقاد از حضور کمرنگ پلیس در شب سال نو  

مدتی هست که آزار و اذیت زنان در برخی از شهرهای آلمان در آستانه سال نوی میلادی تبدیل به اخبار داغ رسانه ها شده است،خبری تاسف بار که نسبت آن به پناهجویان تازه وارد که اکثر آنها را مسلمانان  تشکیل میدهند داده شده است.

پلیس آلمان در تازه ترین گزارش خود که روز گذشته منتشر کرده است گفته است  تاکنون شکایت ها در  شهر کلن آلمان به ۵۱۶ مورد رسیده که حدود  ۴۰ درصد آنها شامل تعرض جنسی بوده است!

منابع پلیس گفته اند اکثر این مظنونین پناهجویانی که گفته شده از مسلمانان  اتباع کشورهای عربی و  شمال آفریقا هستند را تشکیل داده است.

همچنین رسانه ها چند روز گذشته گزارشی  از بازداشت ۳۱ مظنون داده بودند که اغلب پناهجویان کشورهای عربی و آفریقایی بودند و در میان آنها پنج ایرانی هم مشاهده میشد  که تاکنون از نتیجه تحقیقات پلیس در ارتباط با این ۵ ایرانی گزارشی مخابره نشده است.

شاهدین عینی گفته اند تعداد این افراد به هزار نفر میرسیده است ! و از حضور کمرنگ پلیس انتقاد کرده اند،پس از انتشار این اتفاق دردناک خانم آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان که به عقیده بسیاری از منتقدین عامل اصلی بحران پناهجویی بوجود آمده در اروپا میباشد، دستور سخت‌تر شدن قوانین مهاجرت در این کشور را داده است.

این در حالی میباشد که پس از اتفاقاتی که منجر به فاجعه  آزار و اذیت زنان آلمانی در شب سال نو شده بود رییس پلیس کلن نیز از سمت خود برکنار شده است.

رسانه های آلمانی گفته اند بیشترین این تعرضات در شهر کلن بوده و گزارشاتی هم از  هامبورگ در آلمان به پلیس شده است، که بنا به گفته قربانیان این افراد که چهره ای خاورمیانه ای و آفریقایی داشته اند آنها را مورد هتک حرمت و آزار جنسی خیابانی قرار داده اند.

پس از اتفاقات کلن، گزارشاتی مبنی بر آزار و اذیت های خیابانی زنان در  هلسینکی پایتخت فنلاند هم شده است.

در پایین این گزارش نیز ویدئویی تاسف بار که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است ، منتشر کننده آن گفته است این ویدئو از آزار و اذیت یک زن آلمانی توسط آنچه که به پناهجویان مسلمان در شهر کلن نسبت داده شده است میباشد.

توجه:صحت یا عدم صحت ویدئو را ما تایید نمیکنیم.

مسولیت تایید صحت یا عدم آن با سایت یوتیوب و منتشر کننده  میباشد.  

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.