آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / زنان فنلاندی هم در آستانه سال نو مورد آزار و اذیت خیابانی قرار گرفتند!
زنان فنلاندی هم در آستانه سال نو  مورد آزار و اذیت خیابانی قرار گرفتند!

زنان فنلاندی هم در آستانه سال نو مورد آزار و اذیت خیابانی قرار گرفتند!

پس از خبر  آزار و اذیت های جنسی خیابانی در آستانه سال نو در آلمان اینبار گزارشی از آزار جنسی زنان  در آستانه سال نو از فنلاند!

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) همان فاجعه دردناکی که در هنگام سال نو در شهر کلن آلمان مبنی بر آزار و اذیت زنان توسط  پناهجویان تازه وارد  به پلیس این شهر گزارش شده بود،اینبار در هلسینکی پایتخت فنلاند نیز گزارش شده است.

روزنامه بریتانیایی تلگراف در گزارش گفته است در آستانه سال نوی مسیحی در میدان سنای هلسینکی جایی که حدود ۲۰هزار نفر از  مردم برای جشن و آتش بازی آماده میشدند سه پناهجوی عراقی به اتهام ارتکاب به آزار و اذیت جنسی بازداشت شدند.

ماموران امنیتی گزارشاتی از شکایات برخی از زنان حاضر در طول مراسم مبنی بر لمس بدن خود دریافت کرده اند.

معاون رییس پلیس هلسینکی در این ارتباط به تلگراف گفته است،در طول تاریخ جنایی فنلاند چنین گزارشی در آستانه سال نو به پلیس نشده بود.

همچنین وی در ادامه افزوده است ما از مراکز  نگهداری پناهجویان گزارشاتی دریافت کرده بودیم که عده ای در حال آماده شدن برای انجام  دعوا های خیابانی و انجام تجاوزات جنسی هستند، او گفت که پلیس با یک “حضور بسیار گسترده” ساعت ۱۱:۰۰ شب  کنترل  نزدیک به ۱۰۰۰  پناهجوی  عراقی را  که در اطراف تونل ایستگاه راه آهن مرکزی جمع شده بودند، بدست گرفت به نظر می رسد بسیاری از آنها تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر قصد اعمال جنایتکارانه داشته اند.

وی متذکر میشود در فنلاند  تجاوزات جنسی در خیابانها و یا پارک ها  پیش  از ورود ۳۲هزار پناهجوی تازه وارد مسله ای ناشناخته بوده است  که تنها پس از این بحران پناهجویی اخیر  ۱۴ مورد تجاوز جنسی فقط در هلسینکی به گزارش پلیس رسیده است.

بنا به گزارش رسانه های آلمانی بیش از صد آزار و اذیت جنسی و جیب بری در آستانه سال نوی میلادی در شهرهای کلن و هامبورگ در آلمان به پلیس گزارش شده است که بنا به گفته قربانیان این افراد که چهره ای خاورمیانه ای و آفریقایی داشته اند آنها را مورد هتک حرمت و آزار جنسی خیابانی قرار داده اند.

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.