آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / داعش برای خرید هر کودک جهت عملیات انتحاری ۳۰هزار پوند پرداخت میکند!
داعش برای خرید هر کودک جهت عملیات انتحاری ۳۰هزار پوند پرداخت میکند!

داعش برای خرید هر کودک جهت عملیات انتحاری ۳۰هزار پوند پرداخت میکند!

گروه تروریستی داعش در صدد خرید کودکان برای انجام عملیات های انتحاری!

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) گروه تروریستی داعش در حال  خرید ده ها هزار کودک برای انجام  عملیات های انتحاری میباشد،تجارتی دردناک از سربازان زیر سن که در ارودوگاه های این گروه جهادی/تروریستی در پاکستان به روشنی قابل مشاهده میباشد.

ISIS-631333گزارشی در Dailystar بریتانیا آمده است پلیس پاکستان ۲۰۰ مرکز آموزشی کودکان را شناسایی کرده است،که گمان بر این میباشد گروه تروریستی داعش پس از تحمیل شکست برای تقویت نیروهای خود رو به کودکان زیر سن آورده است.

دیلی استار  در ادامه گفته است یکی از این قربانیان نوجوان ۱۶ ساله ای است که موفق به فرار شده است، میگوید در خیابان توسط مردان مسلح در شهری نزدیکی مرز با افغانستان ربوده شده است،وی در ادامه گفته است   در این اردوگاه ها برای آنان داستانهایی از مهاجمین  تحت عنوان قهرمان انتحاری  جهت مغز شویی تعریف میکنند.

isis-428051وی از نحوه ربوده شدن خود گفت  یک پیرزن از او با درخواست کمک  جهت قرار دادن وسائل در داخل صندوق عقب یک ون شود پس از آن مردان مسلح  در را به روی بسته و او را ربودند،بعد از آن وی برای مدت یک هفته در اردوگاه نگهداری شده که موفق به فرار میشود.

همچنین دیلی استار در ادامه گزارش  گفته است فردی از مسجدی در جنوب لندن که نخواست نامش از ترس انتقام تلافی جویانه  فاش شود ،میگوید  که این گروه جهادی به تازگی برای انجام عملیات های انتحاری رو به خرید کودکان آورده است که فراتر از اعتقادات افراطی میباشد ،بلکه این تبدیل به  یک تجارت پرسود شده است،و برای هر کودک ۳۰ هزار پوند انگلستان پرداخت میکند ،همچنین این منبع گفته است فرمانده دستور داده اند اگر کودک برای انجام عملیات انتحاری مخالفت کرد خانواده او را پیدا کنند و به قتل برسانند!

وی در ادامه میگوید  دو منبع خبری به من گفته‌اند که  در پاکستان  یک بمب‌گذار انتحاری کودک به مبلغ ۳۰  هزار پوند خریداری میشود!

همچنین این گروه تروریستی به تازگی ویدئوهایی که از اعدام مخالفین یا گروگانها منتشر کرده است  از کودکان برای قتل آنها استفاده میکند.

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.