آخرین خبرها
خانه / جهان / ویدئو:داعش پنج نفر را به اتهام جاسوسی برای بریتانیا به قتل رساند!

ویدئو:داعش پنج نفر را به اتهام جاسوسی برای بریتانیا به قتل رساند!

داعش ویدئویی جدید از اعدام ۵ نفر منتشر کرده و مدعی شده است برای بریتانیا به جاسوسی میپرداخته اند!

گروه  داعش ویدئوی منتشر کرده است،در این ویدئو پنج نفر احتمالا با تحت فشار قرار گرفتن به جرم خود اعتراف میکنند که برای دولت بریتانیا به جاسوسی میپرداخته اند، سپس با فریاد الله اکبر جلاد های داعش با هدف گلوله قرار گرفتن سرشان به قتل میرسند.

به نقل از دیلی میل  انگلستان این تروریست گروه جهادی داعش که صورت خود را پوشانده است ،پیش از اعدام صحرایی  بریتانیا و نخست وزیر آن کشور را تهدید میکند ،همچنین دیلی میل گفته است در این ویدئو یک پسر بچه کوچک با لهجه انگلیسی ،انگلستان را تهدید 2FC4B91F00000578-3382779-A_suspected_British_boy_pictured_has_threatened_the_UK_with_new_-m-32_1451834943597میکند! و گفته است ما کفار [غیر مسلمانان] را در آنجا به قتل میرسانیم و با برده کاخ سفید خطاب کردن دیوید کامرون و او را قاطر یهودیان نام میبرد و با عنوان ابله به او هشدار میدهد که وی بهای سنگینی از حمله های هوایی بریتانیا به مناطق تحت کنترل داعش و آنچه  که وی گفت است مورد هدف قرار دادن  کودکان داعشی پرداخت خواهد کرد.

در دقیقه دهم این ویدئو  پنج نفر زانو زده بر روی زمین به جاسوسی برای سرویس های اطلاعاتی بریتانیا اعتراف میکنند،و با شلیک مستقیم سلاح کمری اعدام میشوند.

 

ا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.