آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / سفارت عربستان در نیاوران به آتش کشیده شده+ویدئو

sefarat1 from Varzesh Video on Vimeo.

سفارت عربستان در نیاوران به آتش کشیده شده+ویدئو

سفارت عربستان سعودی در تهران در پی اعتراضات مورد هجوم معترضین خشمگین قرار گرفت و به آتش کشیده شد!

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(vocir) معترضین خشمگین در تهران مقابل سفارت عربستان سعودی در پی اعتراض به اعدام  روحانی شیعه مورد حمایت جمهوری اسلامی مود حمله متارزین قرار گرفت و به آتش کشیده شد، و معترضین با فریاد الله اکبر به سفارت سعودی حمله ور شدند.

در این رابطه خبرگزاری تسنیم  وابسته به جمهوری اسلامی از این اقدام به با تیتر ” سفارت عربستان واقع در نیاوران تهران در پی شهادت آیت الله نمر، مورد خشم مردم انقلابی قرار گرفت”! و از این حرکت ناپسند حمایت کرده است!

عدم واکنش پلیس در پرتاب سنگ و آتش به سفارت عربستان

عدم واکنش پلیس در پرتاب سنگ و آتش به سفارت عربستان

و همچنین این خبرگزاری گفته است:”مأموران نیروی انتظامی در حال برقراری آرامش و خارج کردن مردم از محل این سفارتخانه هستند”.

همچنین خبرگزاری تسنیم  به نقل از رییس پلیس تهران گفته است که عده ای افرادی که وارد ساختمان سفارت شده اند توسط مامورین پلیس بازداشت شده اند

پس از اجرای حکم این روحانی شیعه سپاه نیز در بیانیه ای تهدید آمیز اعلام کرده بود  عربستان انتقام سختی پس خواهد داد! و این اعدام را داعش گونه توصیف کرده است.

حکومت عربستان سعودی روز شنبه دوم ژانویه ۲۰۱۶ حکم اعدام ۴۷ نفر را به اجرا در آورده است که در این میان شیخ نمر روحانی شیعه مورد حمایت جمهوری اسلامی نیز اعدام شده است وزارت کشور عربستان سعودی در  بیانیه خود اعلام کرده حکم این افراد که پیش تر در دیوان عالی این کشور به تایید رسیده بود ،  به اتهام اعمال تروریستی به اجرا در آمده است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.