آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / خامنه ای:” اگر انجیل خوب گیر می‌آوردم روی چشم می‌گذاشتم”
خامنه ای:” اگر انجیل خوب گیر می‌آوردم روی چشم می‌گذاشتم”

خامنه ای:” اگر انجیل خوب گیر می‌آوردم روی چشم می‌گذاشتم”

به مناسبت  میلاد مسیح، علی  خامنه‌ای به منزل یک “خانوادۀ شهید مسیحی” که در جنگ هشت ساله ایران و عراق به شهادت رسیده است رفت،خامنه ای  در این دیدار گفت:”این انجیل‌های الآن، عموماً روایت هستند نه کلام وحی!”

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) به گفته سایت علی خامنه ای همزمان با ایام میلاد  عیسی خامنه‌ای در منزل خانواده‌ی یکی از شهدای آشوری «شهید روبرت لازار» با خانواده وی دیدار داشته است،همچنین این سایت ویدئویی تحت عنوان «حواریون شهید» از این ملاقات منتشر کرده است، علی خامنه ای حتی نمیدانست به دیدار چه خانواده ای رفته است که ابتدا فکر میکرده این خانواده ارمنی هستند که پس  توضیحات اهل خانه متوجه میشود آنها آشوری هستند ،نکته قابل توجه اینجاست که خامنه ای در انتهای این دیدار به مادر این شهید آشوری هدیه ای به رسم یادبود میدهد ولی جمله ای اهانت آمیز بر باور میلیونها باورمند مسیحی به زبان میاورد.

 “ما به مسلمان‌ها قرآن هدیه می‌دهیم. اگر می‌توانستم یک انجیل خوب پیدا کنم، می‌آوردم. این انجیل‌های الآن، عموماً روایت هستند نه کلام وحی… البته یوحنا، لوقا و پتروس و… بزرگان مسیحیت هستند که بعضاً هم شهید شدند.  اینها مسیحیت را به یونان و روم بردند. وگرنه مسیحیت برای شرق است.  توی آنها پیغمبر و نایب پیغمبر هم بوده. حواریون جزء بزرگان دین هستند. در اسلام هرکس عصمت حضرت مسیح و حضرت مریم را منکر شود، از اسلام خارج است. احترام ما به مسیحیت این‌گونه است”.

بر باور مسیحیان انجیل دارای پیامی الهی و پرمحتوا است،همانگونه که در عهد قدیم کتاب اشعیا نبی باب ۴۰ آیه ۲۸ گفته شده   که خدای سرمدی یهوه آفریننده اقصای زمین درمانده و خسته نمی شود و فهم او را تفحص نتوان کرد،قطعا علی خامنه ای که پایه های حکومت نامشروع خود را بر گرفته از شیطان بنا کرده است آنرا درک نمیکند،خامنه ای در این ملاقات نمایشی از داستان عبرت آمیز صدام صحبت به میان آورد ،قطعا سرنوشتی بهتر از صدام پیش رو نخواهد داشت،چرا که خودش میگوید اینهایی که با ایران چنین کردند به سرنوشت صدام دچار خواهند شد،خامنه ای و حکومت  جمهوری اسلامی جنایاتی   در ایران مرتکب شدند که مکمل جنایات صدام هست ایران را به ویرانه ای تبدیل کرد و قطعا یکی از همانها خودش و هم دستانش هستند،خامنه ای رهبری حکومتی را بر عهده دارد که جفای او نه تنها گریبان مسلمان زادگان و نوکیشان مسیحی را گرفته بلکه ترکش آن جفا ها بر قلب مسیحیت فارسی زبان نشسته است و مسیحی زادگان همانند شهید هایک هوسپیان و طاطاوس میکاییلیان از آن در امان نبودند ،خامنه ای رهبری حکومتی نامشروع را یدک میکشد که در روزهای نخستین به اصطلاح  انقلاب قتل خیابانی ارسطو سیاح  کشیش کلیسای شیراز ،بهرام دهقانی تفتی فرزند اسقف حسن دهقانی تفتی و مهدی دیباج ،اعدام به اتهام ارتداد کشیش سید حسین سودمند و زندانی کردن صدها نوکیش مسیحی،آشوری مانند کشیش ویکتور بت تمرز، رهبر سابق کلیسای آشوری پنطیکاستی تهران در کریسمس سال گذشته  و یا ارمنی مانند  وروير آوانسيان، کشيش بازنشسته کليسای جماعت ربانی، که توسط شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به سه سال ونیم زندان محکوم شد،را در کارنامه خود دارد،همه این جفا دیدگان برای اینکه ایمان خود به انجیل خوب عیسی مسیح را به قول شما روایت نگفتند جفا دیدند ،خوشا به حالشان که ایمان مسیحی را یک لحظه منکر نشدند.

در آخر میگوییم انجیل خوب همان انجیلی است که کلیسایهایی  که شما درشان را بستید، هر یکشنبه موعظه می کردند، خداوند قادر هست و قدرت دارد تا از کلامش محافظت کند و انجیل ما  کلام خداوند زنده هست.

 

یک نظر

  1. همین قران رو تو دستوراتشو زیر پا گذاشتی ، رو چشم گذاشتن انجیل پیش کشت!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.