آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / پلیس آمریکا برای شناسایی مظنون به قرار دادن گوشت خوک در یک مسجد جایزه تعیین کرده است
پلیس آمریکا برای شناسایی مظنون به قرار دادن گوشت خوک در یک مسجد جایزه تعیین کرده است

پلیس آمریکا برای شناسایی مظنون به قرار دادن گوشت خوک در یک مسجد جایزه تعیین کرده است

پلیس فدرال برای یافتن فرد یا افراد مظنون به قرار دادن گوشت خوک در مسجد مسلمانان لاس وگاس جایزه تعیین کرده است.

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) روز ۲۷ دسامبر ۲۰۱۵ زمانی مسلمانان مسجدی در شهر لاس وگاس واقع در ایالت نوادا آمریکا برای برپایی نماز صبح به مسجد میروند،مشاهده میکنند که به دستگیره در مسجد بیکن خام(گوشت خوک) آویزان شده است.

ksn3-725x453به نقل از سایت پلیس فدرال آمریکا (FBI) با مشاهده تصاویر دوربین های مدار بسته  مسجد ،گفته است فرد مظنون یک مرد سفید پوست با  کلاه آبی تیره، کت و عینک سیاه و  قاب سفید موی قهوه ای سیاه یا تیره با خط ریش بلند و باریک است،همچنین این نهاد امنیتی آمریکا با انتشار عکس های وی از شهروندان خواسته است  برای اطلاعی که  منجر به شناسایی وی شود  ۵۰۰۰ دلار آمریکا پاداش در نظر گرفته شده است.

پلیس فدرال آمریکا معتقد است که وی مرتکب هتک حرمت اماکن مذهبی شده و همینطور وی مرتکب به جرم ایجاد تنفر شده است.

لحظه ارتکاب جرم در دوربینهای مدار بسته مسجد ثبت شده است  این مرد ساعت ۳:۱۵ صبح ۲۷ دسامبر ۲۰۱۵ با قرار دادن گوشت خوک در محل ورودی مسجد از محل متواری شده است،همچین نهاد امنیتی پلیس فدرال گفته است در لحظه ارتکاب جرم درگیری و مصدومیت گزارش نشده است.

قرآن، کتاب مسلمانان ، مصرف گوشت خوک  را ممنوع کرده است،و  قرار دادن گوشت خوک در اماکن مذهبی مسلمانان ازنظر  پیروان اسلام نوعی طعنه و یا توهین تلقی میشود.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.