آخرین خبرها
خانه / اخبار / بازداشت خیابانی خواهر ستار بهشتی توسط نیروهای امنیتی
بازداشت خیابانی خواهر ستار بهشتی توسط نیروهای امنیتی

بازداشت خیابانی خواهر ستار بهشتی توسط نیروهای امنیتی

آزار و اذیت خانواده ستار بهشتی همچنان ادامه دارد امروز یک شنبه ۶ دی ماه ۱۳۹۴ نیروهای امنیتی وابسته به وزارت اطلاعات سحر بهشتی را مدتی در خیابان بازداشت کردند!

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) سحر بهشتی خواهر ستار امروز توسط نیرو های امنیتی وابسته به وزارت اطلاعات مدتی در خیابان بازداشت شده بود ،وی در صفحه فیسبوک شخصی خود گفته است طبق معمول که به دنبال فرزند خود به مهد کودک میرفته است در بین راه توسط یک خودروی پژو خودروی وی متوقف میشود و سرنشین پژو با سرعت به سمت وی میاید و با بی احترامی و هتک حرمت همچنین فحاشی و بکار بردن الفاظ رکیک سلاح کمری خود را به نمایش میگذارد!

خانم سحر بهشتی  در ادامه میگوید یاد صحبت مادرش افتاد که میگفت ماموری  که با حکم بازداشت برادر شهیدش به منزل آنان هجوم  آورده بود مدام اسلحه خود را به مادرش نشان میداد،خانم بهشتی همچنین گفته است از آن شخص درخواست حکم جلب خواسته است که اون در پاسخ میگوید من از اداره امنیت هستم  زمانی که خانم سحر علت را جویا میشود ،آن مامور وزارت اطلاعات نصب عكس برادرش  ستار بهشتى  پشت شيشه خودرو و دومين اتهام وی  پس از آن بود كه فهميد خواهر ستار بهشتى میباشد!

خانم سحر در ادامه گفته است “در اين ايام بارها مستقيم و غير مستقيم مورد تهديد واقع شديم و به شدت تهديد به بازداشت من كردند غافلند از اينكه “سر دهيم به راه آزادى” من نه فعال سياسى و نه فعال براندازم! اما به لطف حاكميت مردمى، همه مردم سالهاست كه فعال سياسى محسوب ميشوند مگر آنكه خلاف آنرا اثبات كنند؟! گويى اين جوياى نان و نام خوشحال بود از پيدا كردن طعمه اى براى شكار و ايضاً شايد رساندن عاشق به معشوق خويش كه همان ستار عزيزمان باشد. برق نفرت از چشمان گرگ صفتش هويدا بود، درنده خويى از وجودش فوران ميكرد و شايد انتظار داشت صورت مرا با دستان كثيف و آلوده اش نيلگون كند! قصد نداشتم اين مطالب را بنويسم اما سكوت در برابر ظالم اگر بدتر از ظلم نباشد كمتر از آن نيست. پيامش روشن بود به زودى نزد ما خواهى آمد اين پيام آشنا بود چرا كه به ستار هم گفته بودند به زودى رخت سياه بر تن مادرت خواهيم كرد. در پايان هشدار ميدهم سحر بهشتى آماده است تا در راهى كه برادرش جانفشانى كرد جان خويش را هديه نمايد پس تهديد را رها كنيد يا ما را به حال خويش وا بگذاريد يا ماموريت خود را انجام دهيد. مدتهاست خانوادهاى مانند ما شما را واگذار كرده اند به خدايى كه داد مظلوم را خواهد گرفت.”

منبع صفحه فیسبوک سحر بهشتی

ستار بهشتی کارگر و وبلاگ‌نویس ایرانی بود که در تاریخ ۹ آبان ماه ۱۳۹۱ توسط پلیس فتا دستگیر شد. او به اتّهام «اقدام علیه امنیت ملی از طریق فعالیت در شبکهٔ اجتماعی و فیس بوک» بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده بود. در مدّت بازجویی به شدت از سوی پلیس فتا شکنجه شد و در همین جریان درگذشت و در گورستان رباط کریم  به خاک سپرده شد.

یک نظر

 1. روایت دیدار رهبر انقلاب اسلامی با خانواده‌ی شهیدِ آشوری «روبرت لازار»
  توی همین صحبت‌هاست که رهبر انقلاب می‌رسند. مادر به استقبال می‌رود. پسرها جلو می‌روند و عرض ادب می‌کنند. مادر می‌گوید: «درود بر شما. درود بر همه‌ی ملت ایران.» رهبر می‌گویند: «خدا شما را حفظ کند» و مادر جواب می‌دهد: «در سایه‌ی شما.» و آقا دعا می‌کنند: «خدا فرزندتان را با اولیایش محشور کند.» همه می‌نشینند و مادر می‌گوید: «کلبه‌ی کوچکم پر شد. خیلی خوشحال شدم شما تشریف آوردید…» بغض نمی‌گذارد حرفش را ادامه دهد. لحظه‌ای مکث می‌کند و ادامه می‌دهد: «به همه می‌گفتم. رهبر مال من هم هست. مگه فقط برای مسلمون‌هاست؟ برای همه است.»

  رهبر انقلاب عذرخواهی می‌کنند از اینکه دیر آمده‌اند و ابراز خوشحالی از این که در شب عید آشوری‌ها این دیدار انجام شده. طبق معمول از شهید می‌پرسند. آلفرد جواب می‌دهد: «چند روز مونده بود سربازیش تموم شه. اما قبول نکرده بود برگرده. بعد از قطعنامه شهید شد. اول گفتند اسیر شده. بعدها که رفتیم خونه‌ی هم‌رزمش، می‌گفت تا لحظه‌ی آخر پشت تیربار بود. هرچی گفتم بریم عقب، نیومد. تا این که یه خمپاره خورد به سنگرمون و زخمی شد. اسیرمون کردند. گفتند بقیه کجان، گفتیم کسی نمونده. با قنداق تفنگ زدند توی سرم و بیهوش شدم. در بعقوبه به هوش اومدم. پرسیدم کسی هم با من آوردین، گفتن نه.» و این، قصه‌ی آغاز ۸ سال بی‌خبری مادر از جوان ۲۲ ساله‌اش بود.

  آقا می‌گویند اینها مایه‌ی افتخار است. نه فقط برای خانواده‌ی شهید، بلکه برای کل کشور. اشاره می‌کنند به امنیت کشور که ناشی از همین مجاهدت‌هاست.
  متن کامل این دیدار را اینجا ببنید
  http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=31734

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.