آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / اعتراف دروغین به قتل برای فرار از زندان!
اعتراف دروغین به قتل برای فرار از زندان!

اعتراف دروغین به قتل برای فرار از زندان!

جوان ۱۸ ساله ای که به اتهام  سرقت در زندان بسر می برد، برای فرار از زندان به دروغ اعتراف کرد. وی ارتکاب یک فقره قتل دروغین را برنامه ریزی کرد که ناکام ماند!

پسر جوانی که به اتهام سرقت دوران محکومیت خود را میگذارند در  دادسرای امور جنایی تهران به  بازپرس پرونده خود گفته است به دلیل عدم تحمل در سپری کردن دوران محکومیت خود با مشورت هم بندیهایش تصمیم به اعتراف دروغین به قتل کرده است چون تصور میکرده است زمانی که برای رسیدگی به پرونده قتل به آگاهی بیاید میتواند  نقشه فرار خود را عملی کند!

به نقل از خبرگزاری فارس”این پسر ۱۸ ساله با اعتراف دروغین به قتل یک قاچاقچی در خیابان ستارخان،تصمیم به فرار از زندان را داشته است،وی دو هفته پیش  از درون زندان نامه ای به دادسرای امور جنایی ارسال کرده و گفته است که یک قاچاقچی مواد مخدر را به قتل رسانده است،که پس از تحقیقات مامورین آگاهی پی به دروغ و فرار وی از قانون برده اند.”

او پس از آن به دستور بازپرس محسن مدیرروستا،بازپرس امور جنایی تهران   به دادسرا انتقال داده شد و به دروغ بودن اظهاراتش اعتراف کرد و با تکمیل تحقیقات، پرونده در دادسرا مختومه اعلام و متهم به زندان فشافویه منتقل شد.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.