آخرین خبرها
خانه / جهان / ویدئو:به بردگی گرفتن دختران ایزدی مقابل چشم خانواده

ویدئو:به بردگی گرفتن دختران ایزدی مقابل چشم خانواده

به بردگی گرفتن دختران ایزدی توسط اعضای گروه جهادی/تروریستی داعش مقابل چشم خانواده هایشان

ویدئویی به تازگی توسط فعالین ایزدی منتشر شده است که اعضای  مسلح  گروه اسلام گرای داعش که لباس سیاه و نقاب بر چهره دارند گروهی از خانواده های ایزدی را احاطه کرده اند،پس از سردادن شعار الله اکبر با هجوم به دختران جوان آنها را به عنوان بره های جنسی یا عروس خلیفه آنها را از خانواده اشان جدا میکنند.

این دختران با جیغ و فریاد سعی دارند،مخالفت و ترس خود را نسبت به این عمل وحشیانه نشان دهند و خانواده هایشان هم در مقابل اعضای مسلح این گروه تروریستی هیچ کاری نمیتوانند انجام دهند.

لازم به ذکر است که زمان دقیق ضبط این ویدئو در دست نمیباشد.

ایزدی  نام دینی  با حدود نیم میلیون پیرو که بیشتر در حوالی کوهستان سنجار مستقر هستند،به پیروان آیین ایزدی، «ایزدیان» گفته می‌شود.
گرویدن به دین ایزدی ممکن نیست و تنها می‌شود ایزدی متولد شد. ایزدی‌ها یکتاپرست هستند اما به خاطر باورهای غیرمعمول‌شان، به آن‌ها انگ نادرست «شیطان‌پرستی» می‌زنند. ایزدیان به وجود شیطان اعتقاد ندارند،مقدس‌ترین معبد ایزدی‌ها در لالش در شمال موصل واقع شده‌است.

پس از هجوم داعش به شمال عراق  سازمانهای بین المللی مدافع حقوق بشر گزارشات متعددی  در ارتباط با تجاوز به زنان ایزدی و بهره برداریهای جنسی تحت عنوان برده و یا کنیز داده اند همچنین  زنان ایزدی  اعلام کردند، داعش زنان و کودکان ایزدی را  که در شمال عراق به اسارت درآورده بود، به عنوان غنائم جنگی به نیروهای خود داده است و علاوه بر این افتخار می کند که برده داری را احیا کرده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.