آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / مخالفت پاپ با پوشیدن جلیقه ضد گلوله در مراسم کریسمس
مخالفت پاپ با پوشیدن جلیقه ضد گلوله در مراسم کریسمس

مخالفت پاپ با پوشیدن جلیقه ضد گلوله در مراسم کریسمس

پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک ها با توجه به هشدار نیروهای امنیتی از پوشیدن جلیقه ضد گلوله امنتناع ورزید.

به گزارش خبرگزاری صدای  مسیحیان ایران(Vocir) پس از پخش  ویدئوی تهدید آمیز گروه اسلام گرای داعش در مورد فتح رُم و تخریب کلیسای واتیکان و مصادف شدن با فرا رسیدن کریسمس پلیس  از پاپ فرانسیس خواست که در برگزاری این مراسم از جلیقه ضد گلوله استفاده کند ،که با مخالفت وی روبرو شد.

پدر چیرو سخنگوی پاپ در  مصاحبه ای با اکسپرس بریتانیا گفته است با اینکه پاپ از این تهدید ها آگاه هست گفته است که از داعش ترس ندارد به همین جهت به محافظت در مقابل این  تهدید ها نیازی نیست .

پلیس به پاپ توصیه کرده بود تا برای حفظ امنیت خود در مقابل این تهدید ها از  اقدامات امنیتی ویژه استفاده کنند ،که پاپ حاضر  نشده است شیوه سنتی برگزاری این مراسم را تغییر کند.

گروه اسلام گرا و تروریستی داعش پس از جنایت خود در پاریس در چند روز گذشته ویدئویی تبلیغاتی تحت عنوان “ارتش دابق” منتشر کرده است که در آن رم را با خاک یکسان کرده و کلیسای سَن پیتر باسیلیکا در واتیکان و رهبر کاتولیک ها را یکی از اهداف خود معرفی کرده بود.

این در حالی  است که در اوائل دسامبر پلیس ضد تروریست ایتالیا خبر از بازداشت ۴ نفر به اتهام تهدید به ترور پاپ فرانسیس داده است.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.