آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / وعده لواط در بهشت توسط یک ملا در افغانستان!+ویدئو
وعده لواط در بهشت توسط یک ملا در افغانستان!+ویدئو

وعده لواط در بهشت توسط یک ملا در افغانستان!+ویدئو

 در ابتدا لازم هست اشاره کنیم که در افغانستان واژه بچه برای پسر ها به کار برده میشود ,داشتن یک بچه جوان زیبا و رقصنده خوب در افغانستان علاقمندان زیادی دارد.

پسر های نوجوانی  که ریش ندارند و زیبا باشند ، لباس های زنانه و دخترانه را بر تنشان  می پوشانند و درمراسم جشن و پایکوبی که  در شمال افغانستان برگزار میشود آنان را می رقصانند،متاسفانه پدیده بچه بازی در افغانستان یک معضل اجتماعی هست ،کودکان ، مانند برده ازسوی تعدادی از افراد نگهداری می‌شوند و از آنان استفاده جنسی و فیزیکی صورت می‌گیرد؛ شماری از افراد به بچه لباس زنانه می‌پوشانند ودر پاهایشان زنگ می‌بندند و آنها را در محافل می‌رقصانند که این خود، شخصیت‌کُشی است.کودکان در اینگونه اعمال به حدی تحقیر می‌شوند که وقتی بزرگ می‌شوند، انسان‌های عقده‌ای به بار می‌آیند و فکر می‌کنند که بچه‌بازی، یک افتخار است و آنان نیز این کارها را شروع می‌کنند،در شمال کشور افغانستان از قدیم رسم است که مردان ثروتمند بچه های رقاص  را نگاه می کنند و غالباً با مرور زمان این نوجوانان مورد سو استفاده جنسی قرار می گيرند. 

مولوی صاحب حیات الدین که روحانی معروف تاشقرغان در شهر  مزارشریف ،افغانستان  هست  چنین بیان میکند: کسانیکه در دنیا بچه بازی نکند الله  در جنت برایش بچه های قابل  توجهی  نصیب می گرداند!

و در قرآن :سوره واقعه آیه ۱۷ و ۱۸
(آيه۱۷  )- سپس از دومين موهبت آنها سخن گفته، مى‏فرمايد: «نوجوانانى جاودان (در شكوه و طراوت) پيوسته گرداگرد آنان مى‏گردند» و در خدمت آنها هستند (يَطُوفُ عَلَيْهِمْ وِلْدانٌ مُخَلَّدُونَ).
(آيه ۱۸ )- اين نوجوانان زيبا «با قدحها و كوزه‏ها و جامهاى (پر از شراب طهور كه) از نهرهاى جارى بهشتى» برداشته شده در اطراف آنها مى‏گردند و آنان را سيراب مى‏كنند (بِأَكْوابٍ وَ أَبارِيقَ وَ كَأْسٍ مِنْ مَعِينٍ).

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.